3 grudnia 2014

2w1, czyli wyniki konkursu z Seboradin i rozdania w jednym poście

Hej! Dzisiejszy post będzie dosyć krótki, ponieważ będzie dotyczył wyników konkursu z Seboradin i rozdania na moim blogu. Bez zbędnego wstępu przechodzę więc do ogłoszenia wyników, bo zapewne oczekujecie na nie z niecierpliwością.
 
Na początek wyniki rozdania, bo tutaj zwycięzca jest tylko jeden z racji jednej nagrody. A nagrodą jest masło do ciała The Body Shop - Glazed Apple o pojemności 200 ml. Zdobywa je:
Gratuluję! Za chwilę odezwę się do Ciebie emailowo :)
Teraz pora na wyniki konkursu z Seboradin, w którym nagrody są aż za trzy miejsca. Za pierwsze miejsce jest to kuracja do włosów Seboradin FitoCell o wartości 250 zł, a za drugie i trzecie szampon i maska Seboradin z tej samej serii. W konkursie wzięło udział niewiele osób, ale i tak ciężko mi było wybrać trzy najlepsze odpowiedzi. Po długich namysłach wybrałam. I tak:

1. miejsce zdobywa: 

2. miejsce zdobywa:3. miejsce zdobywa:Gratulacje! Proszę zwyciężczynie o przesłanie danych do wysyłki na mojego emaila: kasia93@interia.eu :)

Raz jeszcze gratuluję zwycięzcom, a pozostałym osobom dziękuję za wspólną zabawę. Kolejne rozdanie pojawi się już w nowym roku, na początku stycznia, więc śledźcie uważnie bloga :) Przypominam, że osoby, które przestaną obserwować bloga nie będą mogły wziąć udziału w kolejnych rozdaniach i konkursach.
22 komentarze

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Staram się odwiedzać wszystkich komentujących. Możesz zostawić w komentarzu adres swojego bloga - będzie mi łatwiej na niego trafić :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...