26 lipca 2016

Tołpa - peeling pod prysznic, nawilżona skóra

Peeling to kosmetyk, którego nie może zabraknąć w mojej kosmetyczce. Tyczy się to zarówno peelingów do twarzy, jak i tych do ciała. Najbardziej lubię peelingi bazujące na zmielonych pestkach moreli czy zmielonych łupinach orzecha włoskiego. Dzisiaj zapraszam Was do poczytania o jednym z peelingów, które miałam okazję wypróbować w ostatnim czasie. Jest to produkt marki Tołpa z serii Specialist. - peeling pod prysznic, nawilżona skóra, 100% zadania: odnawia, wygładza, 2% naturalnych drobinek peelingujących.


Produkt posiada żelową konsystencję, średniej gęstości z mnóstwem zatopionych drobinek peelingujących (zmielone pestki moreli oraz perlit, który przeważa w kosmetyku). Drobinki są ostre, dzięki czemu z łatwością usuwają z ciała martwy naskórek, aczkolwiek trzeba je mocniej docisnąć ręką do skóry, bo są bardzo małe. Po wykonaniu peelingu kosmetykiem Tołpy skóra staje się gładka i bardziej promienna. Kosmetyk pozostawia na skórze delikatną warstwę nawilżającą. Peeling jest wydajny. Na jedno użycie na całe ciało wystarczają około 2 łyżki kosmetyku. Zapach produktu jest przyjemny, owocowy. Peeling umieszczono w miękkiej tubce zamykanej na zatrzask. To higieniczne rozwiązanie, ale nie do końca praktyczne - przy ostatnich użyciach trzeba będzie rozciąć tubkę, aby wydobyć resztki. Niemniej jednak tubka przez większość użyć jest wygodną formą opakowania. Skład produktu jest zadowalający, złożony w większości z naturalnych substancji.


Bardzo fajnie używa mi się tego peelingu i śmiało mogę go Wam polecić. Peeling kosztuje ok. 16 zł/200 ml i można go kupić np. w sklepie online marki Tołpa.
Lubicie kosmetyki Tołpa? Mieliście już okazję używać tego peelingu?

 

8 komentarzy

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Staram się odwiedzać wszystkich komentujących. Możesz zostawić w komentarzu adres swojego bloga - będzie mi łatwiej na niego trafić :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...