Filmik: Jak nie kręcić loków?

Przez przypadek przed chwilą trafiłam na taki oto filmik:


Pewnie część z Was już to widziała. Według mnie ten filmik jest idealną przestrogą dla katujących włosy prostownicą i lokówką młodych dziewczyn, które mają piękne naturalne włosy, a niszczą je temperaturą takich urządzeń. Ja też przez długi okres prostowałam prawie codziennie włosy i na dobre im to nie wyszło. Od ponad pół roku nie używam prostownicy (pomijając szczególne okazje np.studniówka) i widać znaczną różnicę w kondycji włosów.

Co sądzicie o tym filmiku? Śmieszny czy przerażający?

12 komentarzy:

 1. pierwszy raz widzę ten filmik. Ale przeczuwałam że tak to się skończy...maskara... podeślę koleżance która cały czas kręci włosy :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja mam prostownicę i powiem że za często nie używam żeby moje włoski zdrowsze były:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Masakra :D Ja niestety nie poradziłabym sobie ze swoją grzywką bez prostownicy, natomiast na długości staram się ją ograniczać do minimum :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla mnie to przesada jak ktoś prostuje włosy codziennie. Ja prostuję jak mi się zechce mieć proste i jest to tylko jakieś 6 razy do roku :) Ci co prostują sami robią krzywdę swoim włosom.

  OdpowiedzUsuń
 5. również nie prostuję i nie kręcę bo mam już pokręcone ;p kiedyś używałam prostownicy nałogowo niestety był to błąd :(

  OdpowiedzUsuń
 6. na szczęście są teraz dostępne środku zabezpieczające włosy przed lokówką i prostownicą. Niestety młodzi rzadko o tym wiedzą :(

  OdpowiedzUsuń
 7. widziałam ten filmik :D jest niezły- dlatego sama sobie nigdy nie kręcę włosów ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Oglądając go przeraziłam się. Nie używam lokówki ani prostownicy na co dzień (z czystego lenistwa) i wychodzi mi to na dobre:)

  OdpowiedzUsuń
 9. haha ten film jest już chyba królem internetu a jego bohaterka królową :) Dziękuję za odwiedziny :)

  OdpowiedzUsuń

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Obsługiwane przez usługę Blogger.