Seboradin Przeciw Wypadaniu Włosów - konkurs! - ZAKOŃCZONY

Cześć! Jutro tj. 21 września, kończy się rozdanie na moim blogu z okazji 1000 obserwatorów, a już dzisiaj zapraszam Was na konkurs z marką Seboradin. Szczegóły poniżej :)


CO JEST DO WYGRANIA?

W konkursie wygrywają aż cztery osoby. Nagrodą za pierwsze miejsce jest pełna kuracja Seboradin Przeciw Wypadaniu Włosów (szampon, balsam, lotion, maska). Za miejsca: drugie, trzecie i czwarte zaś sam balsam do włosów z tej serii.


JAK WZIĄĆ UDZIAŁ?

Aby wziąć udział w konkursie należy:
 • być publicznym obserwatorem bloga (obowiązkowo)
 • polubić fanpage MocWłosów (obowiązkowo)
 • odpowiedzieć na pytania konkursowe (obowiązkowo)
  1. Jakie są składniki aktywne Nowości Seboradin - Balsamu Przeciw Wypadaniu Włosów?
  2. Dlaczego gęste i zdrowe włosy są dla Ciebie tak ważne?"
 • dodać baner do paska bocznego (nieobowiązkowo)

Wzór zgłoszenia:
Obserwuję jako:
Lubię jako:
Odpowiedzi: 
Baner: TAK/NIE + adres bloga


REGULAMIN


1. Organizatorem konkursu jestem ja (Cathy). Nagrody zostały ufundowane przez firmę Seboradin.
2. Rozdanie skierowane jest dla osób zamieszkałych na terenie Polski (lub posiadających polski adres do wysyłki).
3. Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w konkursie jest publiczne obserwowanie mojego bloga przez google (gadżet Obserwatorzy), polubienie fanpage MocWłosów oraz wykonanie zadań konkursowych.
4. Konkurs trwa od 20 września 2014 do 28 września 2014 do godziny 23:59 czasu polskiego.
5. Zwycięzca zostanie wyłoniony do 7 dni od zakończenia konkursu.
Osoby, które będą obserwować blog tylko w czasie konkursu zostaną wykluczone z możliwości brania udziału w kolejnych rozdaniach i konkursach.
6. Nagrodami w konkursie są: kuracja Seboradin Przeciw Wypadaniu Włosów (za pierwsze miejsce) oraz balsam do włosów Seboradin Przeciw Wypadaniu Włosów (za miejsce drugie, trzecie i czwarte).


BANER KONKURSOWYZapraszam serdecznie! Konkurs trwa tylko 8 dni, więc nie ma co zwlekać! :)

49 komentarzy:

 1. Obserwuję jako: AISAK.
  Lubię jako: Katarzyna Garbarz
  Odpowiedzi: 1. Aktywne składniki to: biotyna, białka i aminokwasy, prowit B5, wyciąg z drzewa cytrusowego i oliwnego, wyciąg z żeń-szenia ( ale pewna nie jestem, chętnie się przekonam :) )
  Baner: TAK aisakk.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze zapomniałam o drugiej odpowiedzi!! :D
   2. Gęste i zdrowe włosy są dla mnie ważne, ponieważ moim zdaniem włosy to taka wizytówka człowieka, zawsze starałam się o nie dbać jak najbardziej, ale niestety z wypadaniem nie potrafię sobie poradzić... Jeżli włosy są zadbane, to i człowiek całościowo wygląda świeżej :)

   Usuń
  2. Niestety na pierwsze pytanie odpowiedź jest niepoprawna.

   Usuń
 2. fajny pomysł na rozdanie ;) ja na razie udziału nie wezmę... Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Obserwuję jako: andziaa87
  Lubię jako: Anna Be
  Odpowiedzi: Nie mam dużego biustu ani krągłej pupy, nogi tez jakieś koślawe, więc przynajmniej gęste długie włosy przyciągają do mnie facetów :)
  Baner: NIE

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Są dwa pytania konkursowe, na razie odpowiedziałaś na jedno :)

   Usuń
  2. faktycznie.
   odp na pyt 1: wyciągi z:palmy sabałowej, karczocha, rukiwi wodnej, nasturcji, nagietka, skórki z cytryny, sosny, arniki, bluszczu, jasnoty,rozmarynu,szałwi, olej arganowy.

   Usuń
 4. oberwuję jako hair world
  lubie jako kamila b.........
  baner nie
  SKŁADNIKI AKTYWNE:
  wyciąg z nasturcji,
  wyciąg z palmy sabałowej,
  wyciąg z arniki,
  wyciąg z rukwi wodnej,
  wyciąg z bluszcza
  wyciąg z cytryny,
  wyciąg z nagietka,
  wyciąg z jasnoty,
  wyciąg z rozmarynu,
  wyciąg z karczocha,
  wyciąg z szałwii,
  olej arganowy,

  Gęste i zdrowe włosy są dla mnie bardzo ważne. Włosy to atrybut każdej kobiety. Zawsze miałam długie włosy, aczkolwiek ich świadoma pielęgnacja zaczęła się ok. rok temu. Pielęgnacja wcale nie musi być czasochłonna i trudna, wystarczy naprawdę niewiele aby włosy stały się naszą wizytówką. W pełni zdrowe, ładne włosy dodałyby mi jeszcze większej pewności siebie. Dbanie o nie sprawia mi dużą frajdę, uwielbiam także dzielić się opiniami, wymieniać spostrzeżeniami. Mimo wielu pochwał dalej walczę o satysfakcjonującą dla mnie długość. Ostatnio także borykam się z wypadaniem włosów. Nie wiem co się z nimi dzieje, ale widok dużej ilości włosów na szczotce, dywanie naprawdę mnie przeraża. Słyszałam wiele pozytywnych opinii o tej serii, szczególnie marzy mi się wypróbowanie szamponu. Nie ukrywam, że bardzo bym chciała wprowadzić serię tych kosmetyków do mojej pielęgnacji. Gęste, zdrowe włosy dodałyby mi energii, sprawiłyby uśmiech na mojej twarzy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Obserwuję jako: Ewelina Gie

  Lubię jako: Ewelina Gorz

  Odpowiedzi:
  1) Aktywne składniki balsamu Seboradin Przeciw Wypadaniu Włosów to w szczególności : wyciąg z nasturcji, wyciąg z palmy sabałowej, wyciąg z arniki, wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z bluszcza, wyciąg z cytryny, wyciąg z nagietka, wyciąg z jasnoty, wyciąg z rozmarynu, wyciąg z karczocha, wyciąg z szałwii, oraz olejek arganowy.

  2) Gęste i zdrowe włosy są dla mnie bardzo ważne, ponieważ są na ten moment tylko moim marzeniem. Już kiedyś pisałam tutaj na blogu, że zmagam się ze skutkami bardzo intensywnego wypadania i przerzedzenia moich włosów. Podjęłam tą walkę już dobre parę miesięcy temu, jednak efekty są tak mizerne, że ciężko się wypowiadać nawet. Chodzi o to,że włosy rosną stosunkowo wolno - zanim moje odzyskają formę, musi minąć parę lat. To strasznie przygnębiająca sprawa. Dodatkowo wciąż wypadają..Jak mogę ratować włosy, które nie chcą pozostać na mojej głowie? :( Zdrowe, gęste włosy są w tym momencie dla mnie czymś nieosiągalnym. Człowiek w takich chwilach traci pewność siebie, czuje się źle ze sobą, ma stany przygnębienia. Czasami nawet zauważam,że ograniczyłam kontakty społeczne, byleby nie musieć pokazywać się w "aktualnym" włosowym wydaniu. Zdrowe i gęste włosy to ozdoba każdej kobiety, to wizytówka piękna i zdrowia, to atrakcyjność i kobiecość w jednym.Gdy się to traci w jeden moment, naprawdę ciężko zachować spokój i komfort psychiczny. Sytuacja czasami przerasta. Produkty Seboradin cenię sobie i mam o nich bardzo dobre zdanie. Tej kuracji jeszcze nie dane było mi używać. Być może byłaby to dla mnie szansa, na choćby minimalny krok do przodu w walce o zdrowe i gęste kosmyki.

  Baner: Nie

  OdpowiedzUsuń
 6. Obserwuję jako: Monika N
  Lubię jako: Monika Niedzielska
  Odpowiedzi:
  1. Składniki aktywne: wyciąg z nasturcji, wyciąg z palmy sabałowej, wyciąg z arniki, wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z bluszcza, wyciąg z cytryny, wyciąg z nagietka, wyciąg z jasnoty, wyciąg z rozmarynu, wyciąg z karczocha, wyciąg z szałwii, oraz olejek arganowy.

  2. Uważam, że osoby o zdrowych i gęstych włosach wyglądają bardziej atrakcyjniej i wydaje mi się, że po prostu takie osoby są bardziej pewne siebie. Ja również bym chciała takie mieć, bo bym się lepiej ze sobą czuła i byłabym szczęśliwsza :)
  Baner: NIE

  OdpowiedzUsuń
 7. Obserwuję jako: Eltro
  Lubię jako: Elżbieta Trocewicz
  Odpowiedzi
  1. Składniki aktywne: wyciąg z nasturcji, wyciąg z palmy sabałowej, wyciąg z arniki, wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z bluszcza,
  wyciąg z cytryny, wyciąg z nagietka, wyciąg z jasnoty, wyciąg z rozmarynu, wyciąg z karczocha, wyciąg z szałwii, olej arganowy,
  2. Włosy są wizytówką każdej kobiety, dlatego ich wygląd jest dla mnie bardzo istotny. Gęste i zdrowe to ich atuty, a moje marzenie :)

  Baner NIE

  OdpowiedzUsuń
 8. Obserwuję jako: Justyna Pezdek
  Lubię jako: Justyna Pezdek
  Odpowiedzi: 1. Składniki aktywne: wyciąg z nasturcji, wyciąg z palmy sabałowej, wyciąg z arniki, wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z bluszcza, wyciąg z cytryny, wyciąg z nagietka, wyciąg z jasnoty, wyciąg z rozmarynu, wyciąg z karczocha, wyciąg z szałwii, olej arganowy.
  2. Gęste i zdrowe włosy są dla mnie ważne bo taki postawiłam sobie cel z początkiem tego roku. Zaczęłam je też zapuszczać, walczę o każdy centymetr, ale marzę, żeby długość szła w parze ze zdrowo wyglądającymi włosami.
  Baner: NIE

  OdpowiedzUsuń
 9. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 10. Obserwuje jako: Edytaa17
  Lubię jako: Edyta Adalik

  Odpowiedź: Aktywne składniki: wyciąg z nasturcji, wyciąg z palmy sabałowej, wyciąg z arniki,
  wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z bluszcza wyciąg z cytryny, wyciąg z nagietka, wyciąg z jasnoty, wyciąg z rozmarynu, wyciąg z karczocha, wyciąg z szałwii, olej arganowy.
  Dlaczego gęste i zdrowe włosy są dla mnie ważne? Są ważne ponieważ są wizytówką kobiety, mimo to, że wygląd nie jest najważniejszy, to jednak jak nas widzą tak nas piszą. Zadbane włosy, tak samo jak ciało pokazuje kim jesteśmy i co jest dla nas ważne. Jako, że mam małego bzika na tym punkcie i na punkcie każdej zniszczonej końcówki, a moje włosy już swoje przeszły, takie kosmetyki byłyby dla nich zbawienne. Zniszczone prostowanie i suszeniem, od dłuższego czasu są na 'odwyku' od wysokich temperatur, staram się aby odrastały zdrowe i w dobrej kondycji, bo nic tak jak włosy gęste i zdrowe nie dodaje kobiecie pewności siebie. Zdrowe włosy mają dla mnie istotne znaczenie, no bo która z nas nie lubi rozwianych na wietrze, falujących pasem? :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Obserwuję jako: maaar

  Lubię jako: Marta Joszko

  Odpowiedzi:
  1. Aktywne składniki balsamu przeciw wypadaniu włosów Seboradin to wyciąg z nasturcji, wyciąg z palmy sabałowej, wyciąg z arniki, wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z bluszcza, wyciąg z cytryny, wyciąg z nagietka, wyciąg z jasnoty, wyciąg z rozmarynu, wyciąg z karczocha, wyciąg z szałwii oraz olej arganowy.
  2. Dlaczego gęste i zdrowe włosy są dla mnie tak ważne? Od lat borykam się z niską samooceną i brakiem pewności siebie. Zaczęło się to z początkiem okresu dojrzewania. Spoglądając w lustro, widziałam tylko wady - małe oczy, trądzik, duży nos, odstające uszy, przetłuszczające się włosy i wiele, wiele innych. Zawsze czułam się gorsza od innych, mniej atrakcyjna, mniej warta. Wstydziłam się poznawać nowych ludzi, wydawało mi się, że podczas rozmowy przyglądają mi się i widzą wszystko to, co skrupulatnie staram się ukrywać. Któregoś dnia koleżanki w szkole powiedziały mi: "Ale ładnie błyszczą Ci się włosy! Masz je takie zdrowe!". Po przyjściu do domu przyjrzałam się i pomyślałam - "faktycznie!". Pogrzebałam troszkę w internecie, zaczęłam próbować domowe maseczki, kupiłam odżywkę do włosów oraz delikatny szampon i przepadłam... Każdego dnia przeglądałam blogi z rozdziawioną buzią pochłaniając wiedzę jak gąbka i wykorzystując ją do pielęgnacji moich włosów. Oczywiście nie trzeba było długo czekać na efekty - nie minęło wiele czasu, a zaczęły się sypać komplementy. Włosy stały się moim atutem, dodają mi pewności siebie i są moją wizytówką. Często myślę: "Okey, nie mam długich i gęstych rzęs, czy długich nóg jak moja koleżanka, ale mam zadbane i ładne włosy!". Zrozumiałam, że każda kobieta jest wyjątkowa na swój sposób - nie tylko błękitne oczy jak u lalki, płaski brzuszek czy gładka, promienna cera sprawiają, że wyglądamy ładnie, często wystarczą zadbanie dłonie lub włosy, błysk w oku albo szczery uśmiech oraz przede wszystkim to, jak myślimy o sobie. :) Dbanie o włosy stało się moim hobby. Każdego dnia staram się je ulepszać.

  Baner: TAK, http://sweet-louisiana.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. Obserwuję jako: byCarol
  Lubię jako: Bizarre Case
  Odpowiedzi: wyciąg z nasturcji, wyciąg z palmy sabałowej, wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z bluszcza, wyciąg z cytryny, wyciąg z nagietka, wyciąg z jasnoty, wyciąg z rozmarynu, wyciąg z karczocha, wyciąg z szałwii, wyciąg z arniki, i olej arganowy.
  Jestem posiadaczką włosów cienkich, bez objętości. Nigdy nie były moim atutem, nigdy specjalnie ich nie podkreślałam. Marzyłam o gęstych lokach, których prawdopodobnie nigdy nie będę mieć. Kuracja byłaby szansą na polepszenie stanu moich włosów. Mam nadzieję, że moje włosy mają szansę stać się takimi z moich marzeń. Zdrowe i gęste. Nic więcej bym nie chciała ;).
  Baner: Nie

  OdpowiedzUsuń
 13. Obserwuję jako:Zdzisława Imianowska
  Lubię jako:Zdzisława Imianowska
  Odpowiedzi:pytanie 1 wyciąg z nasturcji, wyciąg z palmy sabałowej, wyciąg z arniki, wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z bluszcza, wyciąg z cytryny, wyciąg z nagietka, wyciąg z jasnoty, wyciąg z rozmarynu, wyciąg z karczocha, wyciąg z szałwii oraz olej arganowy.
  pytanie 2 Gęste i zdrowe włosy są dla mnie ważne ponieważ mam cienkie włosy i muszę o nie szczególnie dbać a po drugie włosy są ważnym elementem kobiecości dlatego są dla mnie ważną sprawą w codziennej ich pielęgnacji.
  Baner:Nie

  OdpowiedzUsuń
 14. Obserwuję : Patrycja Kurczak
  Lubię: Patrycja Karbowska- Dorosz

  Gęste i zdrowe włosy są dla mnie bardzo ważne, ponieważ są na ten moment tylko moim marzeniem. Zmagam się ze skutkami bardzo intensywnego wypadania i przerzedzenia moich włosów. Podjęłam tą walkę już dobre parę miesięcy temu, jednak efekty są tak mizerne, że ciężko się wypowiadać nawet. Chodzi o to,że włosy rosną stosunkowo wolno - zanim moje odzyskają formę, musi minąć parę lat. To strasznie przygnębiająca sprawa. Dodatkowo wciąż wypadają..Jak mogę
  ratować włosy, które nie chcą pozostać na mojej głowie? :( Zdrowe, gęste włosy są w tym momencie dla mnie czymś nieosiągalnym. Człowiek w takich chwilach
  traci pewność siebie, czuje się źle ze sobą, ma stany przygnębienia. Czasami
  nawet zauważam,że ograniczyłam kontakty społeczne, byleby nie musieć pokazywać się w "aktualnym" włosowym wydaniu. Zdrowe i gęste włosy to ozdoba każdej kobiety, to wizytówka piękna i zdrowia, to atrakcyjność i kobiecość w jednym.Gdy się to traci w jeden moment, naprawdę ciężko zachować spokój i komfort psychiczny. Sytuacja czasami przerasta. Produkty Seboradin cenię sobie i mam o nich bardzo dobre zdanie. Tej kuracji jeszcze nie dane było mi używać. Być może byłaby to dla mnie szansa, na choćby minimalny krok do przodu w walce o zdrowe i gęste kosmyki.

  baner: nie :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgłoszenie niepoprawne - brak odpowiedzi na pierwsze pytanie.

   Usuń
 15. Obserwuję jako:Agnieszka Winciorek
  Lubię jako: Agnieszka Winciorek

  Odpowiedzi: W zestawie Seboradin znajduje się wyciąg z nasturcji, wyciąg z palmy sabałowej, wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z arniki, wyciąg z bluszcza, wyciąg z nagietka, wyciąg z cytryny, wyciąg z rozmarynu, wyciąg z jasnoty, wyciąg z karczocha, wyciąg z szałwii, olej arganowy.
  Jeśli zaś chodzi o druga część pytania to bardzo chciałabym mieć długie i gęste włosy, są one bardzo ważne, ponieważ obecnie tracę ich bardzo wiele i niestety bardzo się kruszą, nawet gdy ich nie czeszę są wszędzie wokół na podłodze. Kiedy moje włosy są piękne i zadbane zwracam uwagę nie tylko płci przeciwnej jak i kobiet, który by wtedy podziwiały je. Lubię być w centrum uwagi. Po za tym jestem włosomaniaczką, która każdą wolną chwilę szuka informacje jak o nie dbać ;-)

  Baner: TAK liveagi.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 16. sie zglosze ale musze pomyslec nad odpowiedzia:)

  OdpowiedzUsuń
 17. Obserwuje jako : Chabrowe wariacje
  Lubie na fb jako: Anna Chaber
  Baner: Tak --http://chabrowe-wariacje.blogspot.com/

  Odpowiedzi :
  1.Składniki aktywne to :wyciąg z nasturcji,wyciąg z palmy sabałowej,wyciąg z arniki,wyciąg z rukwi wodnej,wyciąg z bluszcza,wyciąg z cytryny,wyciąg z nagietka,wyciąg z jasnoty,wyciąg z rozmarynu,wyciąg z karczocha,wyciąg z szałwii oraz olej arganowy.

  2.Dlaczego gęste i zdrowe włosy są dla mnie tak ważne?

  Moje włosy są cienkie i rzadkie. Dodatkowo zmagam się z wypadaniem włosów,które nie hamuje się po zastosowaniu leków. Gęste i zdrowe włosy są dla mnie ważne dlatego ,że polepszyłyby moje samopoczucie i samoocenę. Takie włosy nie wypadałyby i układały się ładnie to moje marzenie. Mając takie włosy nikt w rodzinie nie mówiłby mi ,że mam je ściąć bo są brzydkie i cienkie tak jak jest to teraz.

  OdpowiedzUsuń

 18. Obserwuję jako: Żaneta serocka
  Lubię jako: Żaneta serocka
  cytruska87@gmail.com
  Odpowiedzi: Składniki aktywne balsamu to palma sandałowa, nagietek, nasturcja, arnika, ekstrakt z karczocha.
  Gęste i zdrowe włosy są dla mnie bardzo ważne dlatego, że dają dużo możliwości stylizacji. Wiadomo, że kobieta zmienną jest. Raz wolę je upiąć, innym razem mieć rozpuszczone proste, kręcone lub fale. Zdrowe włosy lśnią i dobrze wyglądają.

  OdpowiedzUsuń
 19. Ja nie narzekam na wypadanie, więc życzę powodzenia innym ;*

  OdpowiedzUsuń
 20. Obserwuję jako: włosovelove.
  Lubię jako: Syndia D
  Odpowiedzi: 1.wyciąg z nasturcji, wyciąg z palmy sabałowej, wyciąg z arniki, wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z bluszcza, wyciąg z cytryny, wyciąg z nagietka, wyciąg z jasnoty, wyciąg z rozmarynu, wyciąg z karczocha, wyciąg z szałwii, oraz olejek arganowy.
  2. Dlaczego gęste i zdrowe włosy są dla mnie ważne? A dlatego, że za kilka miesięcy studniówka. Chcę żeby moje włosy wyglądały na niej na prawde zjawiskowo. Żeby były jak najdłuższe i gęste a ostatnio wypada mi ich tyle, że powoli zaczyna mnie to przerażać.. Ah ta jesień. Muszę wziąć się za ogólną poprawę ich stanu i szybki wzrost oraz zmniejszyć częstotliwość wypadania. Myślę, że mógłby mi w tym pomóc ten zestaw ;)
  Baner: TAK http://wlosovelove.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 21. Powodzenia dziewczyny. :) Ja na razie nie potrzebuję.;)

  OdpowiedzUsuń
 22. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 23. Obserwuję jako: Anna Literska
  Lubię jako: Ania Literska
  ania12712@wp.pl
  Odpowiedzi: Składniki aktywne balsamu to palma sandałowa, nagietek, nasturcja, arnika, ekstrakt z karczocha.
  Gęste i zdrowe włosy są dla mnie bardzo ważne dlatego, że dzięki takim włosom można zrobić dużo różnych fryzur. A jak super wyglądają takie zdrowe włosy.
  BANER: nie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wszystkie składniki zostały wymienione w odpowiedzi na pytanie pierwsze.

   Usuń
 24. Obserwuje jako MAZGOO
  Lubię jako : Madzialena Mazgoo
  e-mail : thelma87@tlen.pl

  1. Odpowiedz to : wyciąg z : nasturcji, palmy sabałowej, arniki, rukwi wodnej, bluszczu, cytryny, nagietka, jasnoty,rozmarynu,karczocha, szałwii dodatkowo zawiera też olejek arganowy :)

  2. Włosy są jednym z najważniejszych elementów naszego wyglądu i tak jak matka natura zaplanowała - kobiety uwielbiają się zmieniać ;) tak więc aby móc być wierną swej naturze, kobieta musi mieć zdrowe i silne włosy aby te wszystkie zmiany i eksperymenty wytrzymały a dodatkowo nie tylko przetrwały ale również dodawały nam blasku, seksapilu i pewności siebie ;) Dla mnie zdrowe i sile włosy to przede wszystkim kwestia dobrego samopoczucia, dobry nastrój + pewność siebie bo czuje się zadbana i elegancka :)

  UDOSTĘPNIAM BANER NA SWOIM BLOGU - mazgoo.blogspot.com

  I ZAPRASZAM NA ROZDANIE DO MNIE :)

  OdpowiedzUsuń
 25. Obserwuję jako: anya
  Lubię jako: Ania Strzelec
  Odpowiedzi:

  1.wyciąg z nasturcji, palmy sabałowej, arniki, rukwi wodnej, bluszcza, cytryny, nagietka, jasnoty, rozmarynu, karczocha, szałwii,olej arganowy.
  2. Gdy byłam mała miałam piękne, długie i zdrowe włosy. Sięgały za tyłek i były czymś czego nie lubiłam. Zawsze najdłużej suszyłam się na basenie. Jak tylko skończyłam podstawówkę to w oznace buntu ścięłam je do ramion i już nigdy nie były takie same. Dopuszczałam się na nich zbrodni farbowania, prostowania i trwałej ondulacji. A ponieważ nie ma niczego bardziej kobiecego niż pieknę i zdrowe włosy to chcę je odzyskać. Nie chcę codziennie rano tracić ich kolejnej części, chcę aby wróciły piękne i zdrowe.
  Baner: TAK www.aniutte.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 26. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 27. 1 Składniki aktywne balsamu to wyciąg z nasturcji,wyciąg z palmy sabałowej, z arniki, wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z bluszcza i z cytryny,wyciąg z nagietka, z jasnoty, wyciąg z rozmarynu oraz wyciąg z karczocha i z szałwii oraz olej arganowy.

  2 Mój tato zawsze mowi ze „prawdziwa” kobieta powinna mieć zadbane włsy, piękne buty i paznokcie. Z tymi dwoma ostatnimi nie mam problemu. Paznokcie to moja ozdoba. Zawsze sa piękne, długie i zadbane. Buty? Jestem totalna zakupoholiczką! Mam bzika na punkcie eleganckich butów! Dbam o niej jak o własne dziecko xD Problem niestety jest z włosami. Choruje-od jakiegoś roku- na lojotokowe zapalenie skory. W te wakacje miał miejsce kolejny rzut choroby, mam nadzieje ze już ostatni To tak jakby przeszedł jakiś huragan po mojej glowie, serio. Wlosy przezyly szok. Sporo z nich wypadlo bo jeśli chora jest skora glowy to i wlosy niechca rosnąć. Wiele razy plakalam patrząc w lustro, widzac jak moja czupryna z dnia na dzien jest rzadsza.W sierpniu skonczylam aplikować leki sterydowe i powoli, małymi kroczkami wlosy odrastają:) Przez to ze moje wlosy sa rzadkie i slabe mam kompleksy. Rzadko gdziekolwiek wychodzę, no bo jak się uczesać żeby nie było widać lysiny? Geste i zdrowe wlosy to moje marzenie! Bardzo bym chciała spelnic wszystkie trzy warunki z powiedzenia mojego ojca.
  maciowakszw@gmail.com
  obserwuje : kasia nowak
  lubie: Agnieszka Mus
  baner : NIE

  OdpowiedzUsuń
 28. 1 Składniki aktywne balsamu to wyciąg z nasturcji,wyciąg z palmy sabałowej, z arniki, wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z bluszcza i z cytryny,wyciąg z nagietka, z jasnoty, wyciąg z rozmarynu oraz wyciąg z karczocha i z szałwii oraz olej arganowy.
  2. Włosy to istotny atrybut urody, szczególnie kobiecej. Każda kobieta pragnie, by jej włosy były zdrowe, lśniące i pełne blasku.Także i ja :)Chcę dzięki nim wyglądać pięknie, emanować kobiecością i przyciągać spojrzenia innych :)
  obserwuję jako Katarzyna Wierzba
  lubię Kasia W.
  banner NIE

  OdpowiedzUsuń
 29. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 30. Obserwuję jako:Elka ela
  Lubię jako: Elzbieta Seremak
  Odpowiedzi:
  Składniki aktywne balsamu to wyciąg z nasturcji,wyciąg z palmy sabałowej, z arniki, wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z bluszcza i z cytryny,wyciąg z nagietka, z jasnoty, wyciąg z rozmarynu oraz wyciąg z karczocha i z szałwii oraz olej arganowy..
  Dlaczego gęste i zdrowe włosy są dla mnie tak ważne?
  Uważam, że są wizytówką i jest się pewniejszą siebie. Zdrowe i piękne włosy sprawiają, że kobieta czuję się bardzo kobieco. Która z nas nie marzy o burzy lśniących włosów na głowie?Tak wyglądały moje włosy długie prawie do pasa i skończyło się. Włosy zmieniły się przy zmianie antykoncepcji z plastrów na tabletki ,strasznie mi się zaczęły najpierw łamac a teraz wypadają z cebulkami...szok przy kazdym muciu ponad 100 włosów ..kupuję różne specyfiki , szampony, maski i oleje ale nic nie działa. Przypomnę ze brałam tabletki 2 miesiące i teraz wróciłam do plastrów Evra i mam nadzieję że przestaną wypadać.
  Nawet super ciuch i torebka nowa nie pomoże, bo czymże to bez fajnych włosów i uśmiechu na twarzy, gdziekolwiek patrzymy, dołuje nas widok pięknych włosów i zadowolonych z tego właścicielek... I ta myśl, że włosy wypadają jak szalone, każdy dzień się liczy, trzeba zacząć działać, szukać kuracji, liczy się każdy stracony włos! Firmy Seboradin nie znam i nie miałam tych kosmetykow ale chciałabym poznać możliwe że to one pomogą patrząc na te naturalne składniki .
  Oto moj e-mail: elka3052@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz to plagiat :)

   Usuń
  2. Marta, masz rację. Elka ela zostaje zdyskwalifikowana z konkursu.

   Usuń
 31. Obserwuję jako: Kinga Walczak
  Lubię jako: Kinga Walczak
  Odpowiedzi:
  1. Aktywne skladniki to wyciąg z drzewa oliwnego, wyciąg z drzewa cytrusowego, wyciąg z żeń-szenia, prowitamina B5, witaminy E, F, PP, H – biotyna, białka i aminokwasy, i bioflawonoidy.
  2. Gęste i zdrowe wlosy sa dla mnie ogromnie ważne, ba, a dla ktorej kobiety nie są. Kiedys miałam dośc dlugie i zdrowe wlosy. Kilka lat temu to się zmienilo. Do tej pory nie wiem, dlaczego. Wlosów nie farbuję i nie modeluję za pomocą ciepła (przyznaję, ze był okres, kiedy natarczywie je prostowałam, ale to juz cale szczęscie minęlo). Mimo tego wlosy nadal baro się rozdwajają i sa oslabione, wypadaja niemal garściami. Caly czas szukam skutecznego srodka, ktory poradzi sobie z moimi niesfornymi kosmykami i mam nadzieję, że będzie to wlaśnie balsam firmy Seboradin. Nie chcę mieć już tak cienkich i slabych wlosów.
  Baner: NIE

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odpowiedź na pytanie pierwsze jest niepoprawna.

   Usuń
 32. Obserwuję jako: Anita B.
  Lubię jako: Anita Barbara
  Odpowiedzi:
  1. Aktywne składniki balsamu przeciw wypadaniu włosów Seboradin to wyciąg z nasturcji, wyciąg z palmy sabałowej, wyciąg z arniki, wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z bluszcza, wyciąg z cytryny, wyciąg z nagietka, wyciąg z jasnoty, wyciąg z rozmarynu, wyciąg z karczocha, wyciąg z szałwii oraz olej arganowy.
  2. Nic bardziej nie dodaje kobiecie uroku jak gęsta i zdrowa czupryna. Od dziecka mamy wpojone, że długie włosy to synonim urody godnej księżniczki. Pięknej, pożądanej, będącej w centrum uwagi jakiegoś przystojniaka, który gotów był dla niej ryzykować życie. Każda z bohaterek bajkowego świata była właścicielką imponującej czupryny i bez wątpienia był to jej spory atut. Nie tylko wizerunkowy. Czasami gęste i zdrowe włosy wykorzystywane były w praktyce. Ot choćby do wciągnięcia kawalera przez okno do komnaty. Szacun Roszpunka :) Ona na pewno nie miała problemu z wypadaniem.Tak więc zdrowe i gęste włosy to spory atut i niezła wędka. Do dziś, choć z rycerskimi kawalerami raczej krucho. Dodają niewątpliwie urody i pewności siebie. I nawet jak nie używamy ich dziś w akcjach a'la Roszpunka, to i tak sprawiają sporo satysfakcji. Żeby tylko gęste i mocne były...:)
  Baner: Nie

  OdpowiedzUsuń
 33. Obserwuję jako: Długie Włosy

  Lubię jako: Karolina Jasnos

  Odpowiedzi:

  1a : Aktywne składniki balsamu Seboradin Przeciw Wypadaniu Włosów to w szczególności : wyciąg z nasturcji, wyciąg z palmy sabałowej, wyciąg z arniki, wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z bluszcza, wyciąg z cytryny, wyciąg z nagietka, wyciąg z jasnoty, wyciąg z rozmarynu, wyciąg z karczocha, wyciąg z szałwii, oraz olejek arganowy.

  1b : Gęste i zdrowe włosy są dla mnie bardzo ważne, bo takich nie posiadam. Jeszcze rok temu cieszyłam się pięknymi, długimi kosmykami sięgającymi do połowy pleców. Były zdrowe i piękne. Pomijając mankamenty mojej figury, czy choćby za długi nos, włosy zawsze stanowiły dla mnie powód do dumy. Dodawały mi pewności siebie, czułam się atrakcyjniejsza i kobieca. Nigdy w życiu nie miałam krótkich włosów - zawsze długie włosy były dla mnie ważne. Niestety na początku tego roku spadła na mnie okropna choroba, przez którą do dziś zmagam się z wypadaniem włosów. Nie potrafię tego powstrzymać żadnymi środkami..a moje włosy? Nie ma ich już praktycznie wcale :( Fakt : nowe odrastają ... ale ile to lat trzeba, żeby zaczęły prezentować się w miarę dobrze i "zapełniać" widoczne ubytki. Włosy sięgają teraz ledwo za ramiona, musiałam je wyrównać :( Za każdym razem ciężko to znoszę. Wypadanie włosów jest bardzo przykrym stanem fizycznym i psychicznym. Szczególnie źle znoszą go kobiety. Od lat włosy uchodzą za atrybut piękna,atrakcyjności i kobiecości. Stąd,gdy tracimy włosy, może pojawić się u nas nawet depresja... Wielokrotnie płakałam z tego powodu, nie chciałam przebywać wśród ludzi..którzy ciągle dopytywali "Co zrobiłaś z włosami?". Powoli godzę się z myślami,że trzeba czasu i cierpliwości... Powoli wracam do normy. Włosy bardzo powoli, ale też dają oznaki małej współpracy. Liczę na produkty Seboradin przeciw wypadaniu włosów - bo Seboradin według mnie to jedna z lepszych firm dermokosmetycznych dostępnych w Polsce, a ich produkty już kiedyś pomogły mi (seria regeneracyjna) w walce o zdrowe, piękne włosy.

  Baner: Nie

  OdpowiedzUsuń
 34. Obserwuję jako: anioleek89
  Lubię jako: Marta P.
  Odpowiedzi:

  1. Składniki aktywne balsamu są następujące: wyciąg z nasturcji, wyciąg z palmy sabałowej, wyciąg z arniki, wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z bluszcza, wyciąg z cytryny, wyciąg z nagietka, wyciąg z jasnoty, wyciąg z rozmarynu, wyciąg z karczocha, wyciąg z szałwii, olej arganowy

  2. Włosy są najważniejszym atrybutem naszego wyglądu
  i za nic w świecie nie zmienię tego światopoglądu.
  Jeśli są zdrowe, gęste i zadbane,
  to są przez wszystkich podziwiane.
  Niestety od dawna z nadmiernym wypadaniem włosów się borykam
  i coraz więcej ich na swej szczotce i dywanie spotykam.
  Są również bardzo przesuszone
  i promieniami słonecznymi mocno zmęczone.
  Dawniej były gęste i kręcone,
  A teraz? Przerzedzone i objętości pozbawione.
  Wierzę, że ta kuracja je zregeneruje
  oraz przed nadmiernym zniszczeniem uratuje.
  Myślę, że dzięki gęstym i zdrowym włosom moja samoocena by wzrosła
  i na pewno wiele korzyści przyniosła.
  Bo przecież kobieta jest szczęśliwa
  kiedy czuje się urodziwa :)

  Baner: NIE

  OdpowiedzUsuń

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Obsługiwane przez usługę Blogger.