O żelu do higieny intymnej Świt Pharma

Hej! Dzisiaj przychodzę do Was z recenzją żelu do higieny intymnej marki Świt Pharma z wyciągiem z aloesu i kwiatu piwonii. Zapraszam do poczytania! 


CO PISZE PRODUCENT?

Żel został stworzony do codziennej pielęgnacji i ochrony miejsc intymnych. Specjalnie opracowana formuła żelu zawiera naturalne ekstrakty z aloesu i kwiatu piwonii, które łagodzą podrażnienia i kojąco wpływają na miejsca intymne. Regularne stosowanie żelu pozwala utrzymać prawidłowy odczyn pH oraz zachować równowagę naturalnej flory bakteryjnej, zapobiegając rozwojowi bakterii odpowiedzialnych za infekcje. Żel łagodnie myje i neutralizuje przykry zapach. Zapewnia wielogodzinne uczucie czystości i świeżości w okolicach miejsc intymnych.


GDZIE KUPIĆ I ZA ILE?

Kosmetyk dostępny jest w trzech pojemnościach w sklepie internetowym producenta. Ceny kształtują się następująco: 3,99 zł/50 ml; 4,99 zł/100 ml i 6,99 zł/250 ml (butelka z pompką). W tej najmniejszej wersji widziałam go też w Rossmannie.

SKŁAD


MOJA OPINIA

Żel długotrwale odświeża okolice intymne, otaczając je delikatnym kwiatowym aromatem. Nie wywołuje podrażnień, podczas jego stosowania nie przyplątała się do mnie żadna infekcja. Wolałabym jednak, żeby miał niższe, bardziej kwaśne pH, gdyż 5.5 to sporo jak na produkt do higieny intymnej. Słabo się pieni, co jest dla mnie minusem, bo piana kojarzy mi się z lepszym oczyszczaniem. W miesiąc zużyłam około 1/5 opakowania, więc widać, iż jest to kosmetyk bardzo wydajny. W składzie ma kilka dobrych pozycji (m.in. ekstrakt z aloesu, z piwonii, kwas mlekowy), ale nie brakuje w nim SLS, który nie wszystkie kobiety tolerują w kosmetykach tego typu. Na plus wypada opakowanie z pompką - taka forma jest bardzo higieniczna, a sama pompka w tym kosmetyku działa bez zarzutu.

Ogólnie żel jest w porządku, ale niestety nie wyróżnia się na tle innych, co czyni go przeciętniakiem. Sprawdza się w swojej roli, jednakże do ideału mu trochę brakuje. Ciężko mi go polecić, bo nie zrobił na mnie szczególnego wrażenia, ale nie mogę go też odradzić, bo nie był zły. Jak już wspominałam - jest przeciętny.Znacie ten żel? Co o nim sądzicie? Używaliście produktów marki Świt Pharma?Komentarze

Prześlij komentarz

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Zapoznaj się z Polityką prywatności.