Jesień plecień, bo przeplata - trochę zimy, trochę lata

Miniony weekend spędziłam na uczelni. Sobota zleciała na słuchaniu wykładów o innowacyjnych firmach i inwestowaniu. Było całkiem ciekawie. Sporo dowiedziałam się o inwestowaniu w kapitał ludzki oraz w nieruchomości http://www.jestem-rentierem.pl/ i gdybym tylko miała odpowiedni budżet to sama z chęcią zostałabym inwestorem. To może przynieść naprawdę ogromne zyski. W niedzielę cały dzień miałam ćwiczenia, przez co wieczorem byłam totalnie padnięta i wcześnie położyłam się spać.

Gdy obudziłam się dzisiaj rano i wyjrzałam za okno to myślałam, że to jeszcze sen albo, że przespałam do grudnia. Za oknem był ŚNIEG. Mnóstwo śniegu i ciągle padał. Niby zapowiadali, ale kto wierzy w prognozy. Od wczesnej jesieni przeskoczyliśmy milowym krokiem w stronę zimy. Zima znów wszystkich zaskoczyła. Zapewne długo nie pobędzie, w końcu jakby nie było to dopiero połowa października. Parę dni potrzyma i wróci ciepła jesień. Przynajmniej taką mam nadzieję, bo choć zima ogólnie jest fajna (śnieżna zima) to taka w październiku jakoś średnio. 

Korzystając jednak z ataku zimy i wolnego dnia, zrobiłam kilka zimowych zdjęć. Planowałam więcej, ale padający śnieg był mokry i rozwiewany na wszystkie strony, więc długo nie wytrzymałam na zewnątrz. Tak czy siak, pierwsza zimowe zdjęcia zrobione. Możecie je obejrzeć poniżej.
 

 

U Was też zimowo?

 

 

Komentarze

 1. Do mnie jeszcze śnieg nie zawitał :) piękne ujęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. u mnie na szczęście jeszcze nie padał śnieg:)

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie dzisiaj tez padał ale zaraz sie topił :) Kochana jeszcze raz dziękuję :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Współczuję... Nie przepadam za śniegiem i mam nadzieję, że moje spotkanie z nim prędko nie nastąpi. :D

  OdpowiedzUsuń
 5. No ja na szczęście śniegu u mnie nie widziałam. Co prawda wczoraj spacerowałam w -3'C z Bartusiem i wyszło to nam na zdrowie.
  Dziś pada nieustannie od samego rana, nie wychodzimy dziś nigdzie. A zdjęcia cudne :)

  OdpowiedzUsuń
 6. u mnie na szczęście nie ma jeszcze śniegu ale jest zimno i wilgotno

  OdpowiedzUsuń
 7. u mnie w prawdzie biało jeszcze nie jest, ale za to wiatr przenikliwy i mroźny, brrr

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Zapoznaj się z Polityką prywatności.