Jesień na zdjęciach

Jeszcze kilka dni temu jesień była piękna, słoneczna, złota. Żółte i czerwone liście beztrosko opadały z drzew, w powietrzu fruwały pajęcze nici, a rankiem trawy były zachwycająco oszronione. Niestety słoneczne oblicze jesieni odeszło, a pojawił się deszcz i wiatr. Powietrze jest tak wilgotne, że moje włosy żyją swoim życiem. Przydałby się taki ogromny osuszacz http://www.osuszacze.watersmile.pl/, który pomógłby uporać się z nieprzyjemnym, wilgotnym powietrzem.

Na szczęście słoneczne chwile udało mi się uchwycić na zdjęciach. W tym poście chciałabym Wam pokazać jakie jesienne akcenty złapałam przy pomocy aparatu. Zapraszam do pooglądania :)Wszystkie zdjęcia zostały wykonane w mroźny, jesienny poranek. Uwielbiam szron na roślinach, wygląda bajecznie.


Podobają Wam się te zdjęcia? Lubicie mroźne, jesienne poranki?12 komentarzy:

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Obsługiwane przez usługę Blogger.