W obiektywie: świąteczne dekoracje w moim pokoju

Udało mi się udekorować świątecznie mój pokój. Brakuje jeszcze tylko choinki. W tym roku planuję kupić żywą, w donicy, aby móc ją potem zasadzić na ogrodzie. Mam nadzieję, że dzięki podlewaniu nie zeschnie mi się, tak jak posiadane w poprzednich latach choinki, które były cięte. 

Poza choinką, którą wkrótce kupię, zastosowałam drobne dekoracje wprawiające w świąteczny nastrój. Moje dekoracje uchwyciłam na zdjęciach i w tym poście chciałabym je Wam pokazać.

W tym roku postanowiłam najbardziej skupić się na jednym motywie. Jest to poinsecja, zwana gwiazdą betlejemską. Oprócz tego są renifery i szyszki. Zapraszam do pooglądania zdjęć moich dekoracji. Na rozgrzewkę dorzucam kilka zdjęć dwóch zapakowanych już prezentów.

Uwielbiam pakować prezenty. Zarówno te świąteczne, jak i na inne okazje. W styczniu m.in. wybieram się na chrzciny dziecka kuzynki, więc będzie kolejna okazja na pakowanie prezentu. Zamierzam kupić coś fajnego w sklepie z rzeczami dla dzieci i młodych mam http://babydeco.eu/. Zdecyduję się chyba na jakąś pościel do łóżeczka, bo wzory oferowane w tym sklepie są przepiękne. 
A Wy udekorowaliście już swoje pokoje czy nawet całe mieszkania na świąteczny czas?

 

 

Komentarze

  1. ale cudowne zdjęcia, aż się czuje ten klimacik :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo lubię takie niewielkie i proste dekoracje. Nie są nachalne, a wprowadzają taki świąteczny nastrój :)

    OdpowiedzUsuń
  3. U mnie juz tez świątecznie :) moze uda mi sie wrzucić kilka fotek i zrobić oddzielny post :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Zapoznaj się z Polityką prywatności.