W obiektywie: weekend w górach

Miniony weekend spędziłam w górach. Uwielbiam góry. W sobotę miałam okazję po raz drugi w tym roku być na Kasprowym Wierchu. Ostatnio byłam tam w sierpniu. Mozolnie wędrowałam wtedy szlakiem. Tym razem wybrałam się na górę kolejką. Na szczycie było mnóstwo śniegu - według danych - aż 43 cm. Pięknie. 

W tym poście chciałabym pokazać Wam kilka zdjęć, jakie udało mi się zrobić podczas mojego górskiego weekendu. Zapraszam do pooglądania :)


Po błogim weekendzie czas wrócić do codzienności. Na sam początek czekają mnie przedświąteczne porządki. Zaczynam od sprzątania kuchni. Nie tak dawno była remontowana, więc nie wymaga dużo pracy. Jest jednak miejsce, które już mocno się zabrudziło - ściana nad blatem, na którym przygotowuje się najczęściej posiłki. Jest mocno schlapana i pasowałoby jeszcze raz ją pomalować. Muszę pomyśleć o jej trwałym zabezpieczeniu. Chętnie widziałabym tam szkło z nadrukiem, takie jak oferuje firma http://www.cels.pl/. Szklaną powierzchnię na ścianie łatwo byłoby utrzymać w czystości, a ponadto dzięki ładnemu nadrukowi podrasowałaby ona wygląd całej kuchni.Komentarze

  1. Ile pięknych zdjęć! :) Aż sama połaziłabym sobie tam :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Pięknie :) my sie wybieramy pod koniec grudnia :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Jak lubisz u góry u mnie też powinno Ci się spodobać. Śliczne ujęcia. Marzy mi się wyjazd na Łomnicę Tatrzańską.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Zapoznaj się z Polityką prywatności.