Zimowe nagłówki na blogi lifestylowe

Tak jak obiecałam, pora na kolejną porcję nagłówków na Wasze blogi. W tym poście przychodzę do Was z pięcioma propozycjami nagłówków na blogi lifestylowe. Wszystkie nagłówki utrzymane są w zimowym klimacie. Są raczej proste, ale według mnie w prostocie siła. Mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu i będziecie chętnie z nich korzystać.

Wszystkie nagłówki mają takie same wymiary - 900 x 300 pikseli i białe tło główne. Aby zobaczyć dany nagłówek w pełnym wymiarze wystarczy na niego kliknąć. Nagłówki możecie dowolnie modyfikować np. dodając nazwę swojego bloga. Pozostając w temacie grafik. Coraz więcej blogerów i blogerek tworzy wizytówki z informacjami o sobie i swoim blogu. To świetne rozwiązanie zwłaszcza na spotkania blogerskie, gdzie nie zawsze kojarzymy kto jest z jakiego bloga. Sama planuję przygotować wizytówki swojego bloga i wydrukować je w drukarni http://www.polishdruk.pl/. Firma oferuje także wydruk innych gadżetów np. kalendarzy czy ulotek.


Dajcie znać czy podobają Wam się te nagłówki i czy chcecie kolejne posty tego typu.

 

Komentarze

Prześlij komentarz

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Zapoznaj się z Polityką prywatności.