Solina i Bieszczady w moim obiektywie

W zeszłym tygodniu kilka dni miałam okazję spędzić nad Soliną i w Bieszczadach. Byłam tam po raz pierwszy, ale z pewnością nie ostatni. W tym poście chciałabym pokazać Wam trochę zdjęć, które zrobiłam podczas mojego wyjazdu. Zapraszam do pooglądania.
Byliście kiedyś nad Soliną i/lub w Bieszczadach?


Komentarze

 1. Jeju, ale Ci zazdroszczę! Marzę o wakacjach w Bieszczadach, ale chyba w tym roku nie uda mi się jeszcze tam pojechać :( Piękne zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń
 2. piękne zdjęcia, fantastyczna przyroda, chciałabym pojechać w Bieszczady, na kilka dni odciąć się od cywilizacji i w końcu odpocząć

  OdpowiedzUsuń
 3. ja bardzo lubię spędzać tam czas :-) przeszłam już niemal wszystkie największe szlaki i byłam na wszystkich szczytach :-) w szczególności polecam odwiedzić na jesieni gdy już liście nabiorą czerwonej barwy :-) prawie zawsze zatrzymuję się w zajeździe niedźwiadek..mają tam grzane wino które po całodniowej wędrówce po górach ścina z nóg, a rano bez bólu głowy można ruszać dalej :-) Piękne zdjęcia..aż zapragnęłam tam powrócić :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nigdy nie byłam w tych miejscach, za to doskonale znam Tatry- jeżdżę tam niemalże co roku. Przepiękne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak Bieszczady są piękne i jak mi dobrze, ze tu mieszkam:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale piękne zdjęcie,można je oprawić i powiesić na ścianie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne miejsce i piękne zdjęcia;))

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję wspaniałe zdjęcia. W te Bieszczady wybieram się jak sójka za morze. W tym roku znów nie pojedziemy bo córki chcą nad morze jechać. Jeszcze nigdy z nami nie były. Myślimy o Świnoujściu albo o Darłówku.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Zapoznaj się z Polityką prywatności.