Indigo - serum do paznokci z olejem jojoba

Serum do paznokci z olejem jojoba marki Indigo trafiło w moje ręce na spotkaniu blogerek w Krakowie. Bardzo lubię olejek jojoba, więc kosmetyk nie czekał długo nie wypróbowanie. W tym poście chciałabym podzielić się z Wami moją opinią o serum. 


Kosmetyk stosowałam zarówno na paznokcie, jak i na skórki wokół nich. O ile na efekty na paznokciach trzeba było trochę poczekać, to skórki szybko odczuły dobroczynny wpływ olejku jojoba. Stały się miękkie i wygładzone, a wszelkie suchości i szorstkość zniknęły. Paznokcie, jak już wspominałam, nieco dłużej musiały się odżywiać serum, aby efekty były widoczne. Produkt Indigo wyraźnie nabłyszczył płytkę, odżywił ją i wzmocnił. Olejek stosowałam w trakcie miesięcznej przerwy od hybryd. Smarowałam nim paznokcie i skórki zwykle dwa razy dziennie - rano i wieczorem.

Produkt umieszczony jest w niezwykle wygodnym opakowaniu z miękkim, plastikowym pędzelkiem (podobnym jak ten w popularnym Regenerum). Serum Indigo z olejem jojoba nie wchłania się całkowicie w paznokcie i skórki. Jak to bywa z olejkami, pozostawia tłustą warstwę. Idzie się do tego przyzwyczaić i po kilku dniach stosowania już nie zwraca się szczególnej uwagi na tłuste paznokcie oraz skórki.


Z działania kosmetyku jestem bardzo zadowolona, jak również z praktycznego opakowania. Zaś niezbyt zachęcająco wypada według mnie cena produktu, która wynosi 29 zł/2,5 ml. Za taką kwotę można kupić 50 ml czystego olejku jojoba i stosować go tak samo. Aczkolwiek w produkcie Indigo mamy pędzelek, który bardzo ułatwia aplikację olejku. Trzeba zdecydować - czy wolimy więcej zapłacić za wygodę czy nie :) Serum można kupić np. w sklepie online producenta.


Lubicie olej jojoba? Stosowaliście to serum Indigo?

Komentarze

Prześlij komentarz

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Zapoznaj się z Polityką prywatności.