GOOD FOR U Wellness & Beauty - sposób na oszczędzanie na usługach kosmetycznych

Usługi i zabiegi kosmetyczne w salonach piękności różnego rodzaju nie należą do najtańszych. Mówi się, że na urodzie nie ma co oszczędzać, ale nie oszukujmy się - wysokie ceny usług i zabiegów kosmetycznych skutecznie nas zniechęcają. A co byście powiedzieli, gdyby można było z nich nawet za połowę niższą cenę? Brzmi interesująco, prawda? W dodatku to faktycznie możliwe! Wystarczy korzystać z kart rabatowych. W tym poście chciałabym opowiedzieć Wam o nowej karcie zniżkowej, która z pewnością Was zainteresuje. Jest to premierowa karta marki GOOD FOR U skierowana na zniżki z kategorii wellness & beauty.


OSZCZĘDNOŚCI DZIĘKI KARCIE GOOD FOR U

Posiadacze karty mogą z niej aktualnie korzystać w Warszawie, ale sukcesywnie możliwości korzystania z karty będą rozszerzać się na inne miasta. Karty rabatowe GOOD FOR U to wydatek, który później pozwoli na zaoszczędzenie wielu pieniędzy, przez co szybko się zwróci. Dla posiadaczy karty oferowane są zniżki 15%, 30%, a nawet 50%! Wśród usług, które można kupić taniej korzystając z karty znajdują się m.in. oferty spa, zabiegi upiększająco-pielęnacyjne, masaże, zabiegi medycyny estetycznej. Partnerzy, u których wykonywane są usługi to profesjonaliści, świadczący usługi wysokiej jakości. To placówki o wysokich standardach. W Warszawie znajduje się ich ponad 60, toteż jest w czym wybierać.


NIE TYLKO DLA KOBIET

Usługi z zakresu wellness & beauty nie są już tylko domeną kobiet. Coraz częściej z tego typu usług korzystają także mężczyźni. Salony i gabinety kosmetyczne oferują różnego rodzaju usługi dla mężczyzn, które pozwolą im zadbać o siebie i podnieść swoją atrakcyjność. Nie od dziś wiadomo, że kobiety lubią zadbanych mężczyzn. Dlatego też karty rabatowe GOOD FOR U to świetna sprawa także dla panów. 


DLA NOWOCZESNYCH I TRADYCJONALISTÓW

Dużym plusem kart rabatowych GOOD FOR U Wellness & Beauty jest możliwość wyboru formy, w jakiej chcemy mieć kartę. Możemy zdecydować się na tradycyjną, plastikową albo jej wirtualny odpowiednik, z którego skorzystamy na każdym telefonie czy tablecie. Jeśli wolicie wszystko trzymać pod ręką w telefonie czy tablecie to możliwość wyboru wirtualnej karty z pewnością Was zadowoli. Jeżeli jednak stawiacie na tradycyjne formy kart to śmiało możecie sięgnąć po zwykłą wersję. W przypadku kart Wellness & Beauty nie obowiązują limity zniżek - z każdej zniżki można skorzystać dowolną ilość razy. 


NIE TYLKO URODA

Celem marki GOOD FOR U jest wprowadzenie kolejnych kart zniżkowych dotyczących innych kategorii usług. Jak zapewniają twórcy, karta GOOD FOR U Wellness & Beauty to dopiero początek. W najbliższej przyszłości planowane jest wprowadzenie karty zniżkowej na usługi gastronomiczne. 
Komentarze

 1. Pierwszy raz spotykam się z tą marką...Brzmi bardzo ciekawie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo ciekawy wpis :) nie słyszałam o tym :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja jeszcze proponuję niektóre zabiegi wykonywać samemu :) Oczywiście co prawda może i nie mamy profesjonalnego sprzętu ale może zamiast wykonywać depilację u kosmetyczki samemu można zainwestować w dobry depilator lub masę cukrową ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Brzmi ciekawie ;)
  http://alittlebitforbeauty.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie słyszałam o nich wcześniej, dobrze wiedzieć ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Zapoznaj się z Polityką prywatności.