Jak przedłużyć sobie wakacje - konkurs na burco.pl

Jesień w pełni, za oknem deszczowo i zimno, a tęsknota za wakacjami ogromna. Brzydka aura nie zachęca do wychodzenia z domu, a nawet z łóżka. Najchętniej opatulilibyśmy się w kołdry i spali całe dnie. Na przekór jesiennej pogodzie można... przedłużyć swoje wakacje. W jaki sposób? Biorąc udział w konkursie firmy Burco. Do wygrania jest weekend dla dwóch osób w jednym z apartamentów tej firmy.


Co zrobić, żeby wziąć udział w konkursie i powalczyć o nagrodę? Wystarczy zaobserwować profil Burco na Instagramie, dodać na swój zdjęcie przedstawiające Wasze wakacje i oznaczyć w opisie @burcopl oraz otagować #wydluzwakacje. Szczegóły konkursu oraz regulamin do poczytania na stronie konkursowej http://www.burco.pl/konkurs/.

Wybierając spośród wakacyjnych zdjęć, to jedno, które trafi na konkurs, dodatkowo można powspominać wakacyjne wojaże i przywołać przyjemne, beztroskie chwile. To do dzieła - odgrzebujcie foldery z wakacyjnymi zdjęciami i bierzcie udział w konkursie. Ja też zamierzam się zgłosić.Komentarze

  1. Fajnie byłoby przedłużyć sobie wakacje, ale najpierw trzeba byłoby jakieś mieć haha Niestety nie miałabym co pokazać :(

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Zapoznaj się z Polityką prywatności.