Jak szybko wybielić zęby? Kuracja 14-dniowa MaxWhite 3D White Teeth System

Dzisiaj przychodzę do Was z recenzją pasków wybielających MaxWhite 3D White Teeth System. Środki wybielające zęby nie są mi obce, ale produktu w formie pasków miałam okazję używać po raz pierwszy.


Przede wszystkim ta forma okazała się baaardzo wygodna. Każda saszetka zawiera dwa paski - po jednym na górne i dolne zęby. Paski umieszczone są na plastikowej folii podkładowej. Aby zaaplikować pasek na zęby delikatnie ściągamy go z folii chwytając za krawędzie, a następnie przykładamy do zębów i dociskamy. Pasek świetnie dopasowuje się do zębów i po nałożeniu jest niemalże niewidoczny. Nie powoduje trudności w mówieniu ani przełykaniu śliny. Paski należy trzymać na zębach około 30 minut. Po tym czasie zdejmujemy je i wyrzucamy, a z zębów usuwamy resztki żelu. Tutaj w moim przypadku nie było na początku już tak kolorowo, bo żel tak dobrze trzymał się zębów, że ciężko było mi go usunąć nawet bardzo ciepłą wodą. Z problemem poradziłam sobie namaczając pasek wodą przed zdjęciem - wtedy na zębach pozostawała minimalna ilość żelu, którą usunąć było już łatwo. 


Na koniec to co najbardziej interesujące, czyli działanie. Muszę przyznać, że paski naprawdę świetnie wybielają zęby, a efekt widoczny jest już po jednorazowej aplikacji. Niestety u mnie efekt wybielania jest raczej doraźny, bo zimą piję dużo czarnej herbaty, która tworzy osad na zębach. Niemniej jednak dzięki paskom MaxWhite 3D White Teeth System moje zęby, pomimo picia dużych ilości czarnej herbaty, wyglądają naprawdę dobrze. Paski faktycznie działają i dają szybkie efekty. Do pasków dołączona jest skala, dzięki której można sprawdzać, czy zęby stają się bielsze. Co ważne - paski nie podrażniają dziąseł i ogólnie nie powodują żadnego dyskomfortu. Jeśli szukacie produktu, który faktycznie wybiela zęby w szybkim czasie to bardzo polecam Wam te paski.

Kuracja na 14 dni kosztuje 39,60 zł.
Komentarze

 1. Fajnie, że efekt jest zadowalający. Ja jednak nie wybielam zębów.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja kurcze nie ufam takim szybkim specyfikom :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Chętnie bym wypróbowała tej kuracji

  OdpowiedzUsuń
 4. Muszę się bliżej przyjrzeć tym paskom ;) Cena nie jest jakaś wygórowana, a mi by się przydało coś takiego ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. fajny produkt, ale jakoś tak ciągle nie kupuję takich rzeczy, bo mam wrażenie, że i tak nie zadziałają :(

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo wygodna forma, mnie zawsze zniechęca w wybielaniu trudność w przełykaniu śliny:)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Zapoznaj się z Polityką prywatności.