Piwnice w nowoczesnym stylu

Dzisiaj zapraszam Was na kolejny post z serii wnętrzarskiej. Tym razem będą to inspiracje dotyczące... piwnic. W naszym kraju może nie jest to jeszcze nazbyt popularne, ale w innych krajach piwnice domów pełnią takie centra rozrywkowe. A to stół do bilarda, a to domowe kino, a to jeszcze inne pomysły. Jeśli i Wy macie w domu piwnicę i zastanawiacie się w jaki sposób ją ciekawie zagospodarować to koniecznie zerknijcie na dzisiejsze inspiracje.

Piwnice, zwłaszcza te niezbyt dobrze odizolowane wymagają wcześniejszego osuszenia. Do tego można wykorzystać specjalne osuszacze http://www.osuszacze.watersmile.pl/, które wyciągną nagromadzoną wilgoć z pomieszczenia. Potem pozostaje już tylko przygotowanie ścian oraz podłóg i można brać się za urządzanie.Podobają Wam się tak urządzone piwnice?


Komentarze

 1. Moim zdaniem super zaaranżowane ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. One wyglądają lepiej niż moja chałupa, pewnie że mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piwnice można naprawdę fajnie zaaranżować :D Ja w swoim domu nie będę miała piwnicy i bardzo żałuję :p

  OdpowiedzUsuń
 4. mega mi sie takie piwnice podobają :D

  OdpowiedzUsuń
 5. fantastyczne , o takich mogę tylko pomarzyć.

  OdpowiedzUsuń
 6. wow! wglądają lepiej niż niejedno mieszkanie :D

  http://by-sleep.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Zapoznaj się z Polityką prywatności.