Nauka angielskiego z native speakerem, czyli jak produktywnie spędzać jesienne wieczory


Po zmianie czasu na zimowy jesienne wieczory stały się naprawdę długie. Ciemno robi się już około 16:00. Ciemne, zimne i często także deszczowe wieczory wolimy spędzać w domu zaszywając się w ciepłym kącie. Zdarza się, że ciężko znaleźć nam jakieś zajęcie na ten czas i tylko bezsensownie przerzucamy kanały w TV. Tymczasem jesienne wieczory można spędzać bardzo efektywnie, stawiając na rozwój osobisty. Ciekawą opcją jest nauka języka angielskiego z native speakerem.

Native speaker to zgodnie z definicją zamieszczoną w słowniku języka polskiego „rodzimy użytkownik danego języka, zwłaszcza nauczyciel tego języka za granicą”. Jest to osoba, która zna dany język od najmłodszych lat i naturalnie się nim posługuje. Od rodzimego użytkownika języka zdecydowanie szybciej i efektywniej możemy się uczyć.

Pewnie zastanawiacie się skąd w jesienny wieczór wytrzasnąć native speakera języka angielskiego? Otóż wbrew pozorom jest to bardzo proste. Naukę języka angielskiego z native speakerem online, czyli bez wychodzenia z domu oferuje platforma Tutlo. Korzystając z jej oferty mamy możliwość nauki podczas indywidualnych lekcji z native speakerami bez wcześniej narzuconego grafiku. Jest to naprawdę rewelacyjna alternatywa dla nauki angielskiego w zwykłych szkołach językowych. Przede wszystkim to ogromna wygoda dla nas, bo żeby się pouczyć to nie musimy nawet opuszczać domu. Ponadto nauka w domowych warunkach z pewnością jest bardziej komfortowa. Platforma Tutlo opinie ma bardzo dobre i poleca ją naprawdę wiele osób. Istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnej lekcji próbnej, dzięki czemu możemy na własnej skórze się przekonać jak wyglądają zajęcia z native speakerem oferowane przez Tutlo. 

Swobodne posługiwanie się językiem angielskim w obecnych czasach to właściwie konieczność, więc warto wykorzystać długie jesienne wieczory na przyswajanie sobie tego języka. 


Co sądzicie o nauce angielskiego z pomocą native speakera? Znacie platformę Tutlo?

 

9 komentarzy:

 1. niestety nauka języków nigdy nie była moją mocną stroną.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno jest to wygodny sposób na naukę, sama muszę się wreszcie wziąć na naukę angielskiego ;) Jeśli chodzi o ten portal to pierwsze o nim słyszę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Całkiem ciekawe :) Ja jednak wolę zajęcia w grupach

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znam tej platformy ale jestem zaciekawiona😁

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajna sprawa :D Sama za nauką jezyków nie przepadam, ale rozwiązania online są super :D
  Zapraszam również do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Platformy nie znam, ale nauka jezykow to nie jest moja dobra strona :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Super pomysł na jesienne wieczory. Faktycznie, połączenie przyjemnego z pożytecznym. Ta platforma to dla mnie nowość. Lubię doskonalić się w językach i chętnie tam zajrzę!

  OdpowiedzUsuń
 8. Lubię uczyć się języków,ale tej platformy nie znam :)
  http://swiatproduktow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. nie znam platformy, ale taka nauka naprawdę dużo daje ;) ja mimo studiów językowych dalej staram się mięc kontakt z prawdziwym językiem jak najczęściej dlatego przesiaduję godzinami na yt ;))

  OdpowiedzUsuń

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Obsługiwane przez usługę Blogger.