Nauka angielskiego z native speakerem, czyli jak produktywnie spędzać jesienne wieczory


Po zmianie czasu na zimowy jesienne wieczory stały się naprawdę długie. Ciemno robi się już około 16:00. Ciemne, zimne i często także deszczowe wieczory wolimy spędzać w domu zaszywając się w ciepłym kącie. Zdarza się, że ciężko znaleźć nam jakieś zajęcie na ten czas i tylko bezsensownie przerzucamy kanały w TV. Tymczasem jesienne wieczory można spędzać bardzo efektywnie, stawiając na rozwój osobisty. Ciekawą opcją jest nauka języka angielskiego z native speakerem.

Native speaker to zgodnie z definicją zamieszczoną w słowniku języka polskiego „rodzimy użytkownik danego języka, zwłaszcza nauczyciel tego języka za granicą”. Jest to osoba, która zna dany język od najmłodszych lat i naturalnie się nim posługuje. Od rodzimego użytkownika języka zdecydowanie szybciej i efektywniej możemy się uczyć.

Pewnie zastanawiacie się skąd w jesienny wieczór wytrzasnąć native speakera języka angielskiego? Otóż wbrew pozorom jest to bardzo proste. Naukę języka angielskiego z native speakerem online, czyli bez wychodzenia z domu oferuje platforma Tutlo. Korzystając z jej oferty mamy możliwość nauki podczas indywidualnych lekcji z native speakerami bez wcześniej narzuconego grafiku. Jest to naprawdę rewelacyjna alternatywa dla nauki angielskiego w zwykłych szkołach językowych. Przede wszystkim to ogromna wygoda dla nas, bo żeby się pouczyć to nie musimy nawet opuszczać domu. Ponadto nauka w domowych warunkach z pewnością jest bardziej komfortowa. Platforma Tutlo opinie ma bardzo dobre i poleca ją naprawdę wiele osób. Istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnej lekcji próbnej, dzięki czemu możemy na własnej skórze się przekonać jak wyglądają zajęcia z native speakerem oferowane przez Tutlo. 

Swobodne posługiwanie się językiem angielskim w obecnych czasach to właściwie konieczność, więc warto wykorzystać długie jesienne wieczory na przyswajanie sobie tego języka. 


Co sądzicie o nauce angielskiego z pomocą native speakera? Znacie platformę Tutlo?

 

Komentarze

 1. niestety nauka języków nigdy nie była moją mocną stroną.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno jest to wygodny sposób na naukę, sama muszę się wreszcie wziąć na naukę angielskiego ;) Jeśli chodzi o ten portal to pierwsze o nim słyszę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Całkiem ciekawe :) Ja jednak wolę zajęcia w grupach

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znam tej platformy ale jestem zaciekawiona😁

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajna sprawa :D Sama za nauką jezyków nie przepadam, ale rozwiązania online są super :D
  Zapraszam również do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Platformy nie znam, ale nauka jezykow to nie jest moja dobra strona :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Super pomysł na jesienne wieczory. Faktycznie, połączenie przyjemnego z pożytecznym. Ta platforma to dla mnie nowość. Lubię doskonalić się w językach i chętnie tam zajrzę!

  OdpowiedzUsuń
 8. Lubię uczyć się języków,ale tej platformy nie znam :)
  http://swiatproduktow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. nie znam platformy, ale taka nauka naprawdę dużo daje ;) ja mimo studiów językowych dalej staram się mięc kontakt z prawdziwym językiem jak najczęściej dlatego przesiaduję godzinami na yt ;))

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Zapoznaj się z Polityką prywatności.