Tworząc wspomnienia: wakacje na kółkach

Oglądaliście film RV: Szalone wakacje na kółkach? Ja widziałam go co najmniej kilka razy i za każdym tak samo mi się podobał. To komedia o przygodach rodziny podczas spontanicznego wyjazdu kamperem na wakacje. Choć nie brakowało problemów to na końcu wspólnie stwierdzili, że były to ich najwspanialsze wakacje. A co gdyby samemu zorganizować taki wyjazd? W Polsce nie brakuje pięknych miejsc i śmiało można zaplanować ciekawą trasę. Bieszczady czy Mazury będą idealną opcją. Kampera można wypożyczyć. Jeżeli nie oczekujemy luksusów to nie będzie to zbyt duży wydatek. Wakacje na kółkach mogą trwać tydzień czy dwa, a może to być tylko weekend. Wszystko zależy od nas, naszego czasu i możliwości.


Z pewnością wycieczka kamperem dostarczy mnóstwa wspaniałych przeżyć i rewelacyjnych wspomnień. Taki wyjazd to doskonała odmiana dla wygodnych pobytów w ośrodkach wczasowych czy hotelach. W Polsce nie ma może aż takich dzikich, pozbawionych cywilizacji miejsc, ale z pewnością nie brakuje takich, które dostarczą wielu przygód. Ja najchętniej wybrałabym się na tego typu wyjazd w Bieszczady. 

Szykując wakacje na kółkach trzeba sporządzić przemyślaną listę rzeczy do zabrania. Tu potrzebujemy znacznie więcej niż na wczasy w hotelu. Must have na taki wyjazd jest m.in. toaleta turystyczna https://www.meru.pl/toalety-turystyczne.html. To zdecydowanie lepsza opcja niż załatwianie swoich potrzeb fizjologicznych po kryjomu za krzaczkiem ;)


Chcielibyście się wybrać na tego typu wyjazd? A może mieliście już okazję przeżyć coś takiego? 

Komentarze

  1. Filmu nie widzialam, ale wakacje takim samochodem marza mi sie od dluzszego czasu. Mozna wtedy miec spontan calkowity :)

    OdpowiedzUsuń
  2. zawsze marzyłam o kamperze lub innym aucie- mieszkaniu. :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Wole pod namiot bo mam chorobę lokomocyjna i od samego zapachu w pojezdzie mnie modli. Byłaby to tortura ^^

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Zapoznaj się z Polityką prywatności.