Typy remontowe Polek. Jaka jesteś? Quiz z marką Porta Drzwi

Urlop to w polskim słowniku synonim słowa remont. Lubimy wykorzystywać czas wolny od pracy na przeróżne ulepszenia i modernizacje mieszkania czy domu. Często taką siłą napędową i mózgiem operacji jesteśmy my - kobiety. Naoglądamy się tych wszystkich pięknych wnętrz czy to w telewizji, czy w sieci i też chcemy stworzyć idealnie urządzony, nowoczesny, lecz przytulny dom.

Zmiany muszą być


Wiele osób deklaruje się, że nie lubi remontów. Nie lubi, ale i tak co sezon coś remontuje. Uzależnienie od zmian? Być może. W każdym razie fajnie jest coś pozmieniać w swoim otoczeniu, żeby poczuć powiew świeżości. Ja tam remonty lubię i trochę żałuję, że nie zostałam jakimś architektem czy kimś w tym rodzaju. A Wy lubicie remonty?


Jakim typem remontowym jesteś?


Marka PORTA DRZWI przygotowała prześwietny quiz Typy remontowe Polek, w którym można sprawdzić z czym wiąże się to, w jaki sposób podchodzimy do remontu, jak przygotowujemy się do zakupów, czy korzystamy z usług architektów lub fachowców oraz skąd czerpiemy inspiracje i chęć do działania. 

Taka wiedza może być nie tylko dobrą zabawą, ale też przydatna w praktyce. Może też uświadomić nam, że coś warto byłoby zmienić w swoim postępowaniu żeby np. remont, którego nie lubimy przebiegał sprawniej.


Cztery grupy remontujących Polaków


Wyróżniono cztery grupy remontujących Polaków. Nie będę zdradzać Wam konkretów, żeby nie psuć zabawy, lecz zachęcam do zrobienia quizu i sprawdzenia swojego typu. Pytań jest zaledwie 9, więc wystarczy poświęcić kilka minut, żeby dowiedzieć się, do której grupy remontujących się należy. Pytania nie są skomplikowane, ale przy niektórych musiałam dłużej zastanowić się nad odpowiedzią. Część pytań podziałała na moją wyobraźnię i wywołała uśmiech na ustach. Po zrobieniu quizu miałam ochotę… zrobić kolejny remont. Tak, już w trakcie przyszło mi do głowy kilka pomysłów na zmiany w domu.

Jestem ogromnie ciekawa jakimi typami Wy jesteście. Koniecznie dajcie znać w komentarzach po zrobieniu testu. Podeślijcie też quiz swoim bliskim, bo to fajny sposób na sprawdzenie, czy podobnie podchodzicie do kwestii remontów. Quiz skierowany jest do kobiet, ale myślę że i faceci z powodzeniem mogą go wypełnić.


Komentarze

  1. dziś jadę po bardzo podobne drzwi ale szybek jest nieco mniej, piękny model, robiłam sobie ten quiz , jestem raczej racjonalistką

    OdpowiedzUsuń
  2. ja nie mam potrzeby remontowania, ale lubię ciągle coś przestawiać i zmieniać wystrój :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Zapoznaj się z Polityką prywatności.