5 typowo męskich pomysłów na prezent z okazji Dnia Mężczyzn

Mamy początek marca, więc za kilka dni Dzień Kobiet a tuż za nim Dzień Mężczyzn (ten wypada dokładnie 10 marca). Ja dzisiaj chciałabym skupić się na tej drugiej okazji. Przygotowałam zestawienie pomysłów na prezenty dla mężczyzn. To już kolejny rok, w którym publikuję tego typu wpis. W tym roku jednak podeszłam do tematu na męsko i postawiłam na przedmioty, które z natury kojarzą się jako te dla mężczyzn. Wszystkie wymienione rzeczy można nabyć w sklepie online DIOLUT.


źródło zdjęć: https://diolut.pl


Lampa biurkowa z lupą


Wielu mężczyzn lubi majsterkowanie. Drobne naprawy np. elektroniki, sprawdzanie co jak działa i tym podobne sprawiają im dużą przyjemność. Często w naprawianych przedmiotach mają do czynienia z niewielkimi częściami, które ciężko dopatrzeć gołym okiem i do użytku wkracza lupa. Dlatego też dobrym pomysłem na prezent dla mężczyzny lubiącego majsterkowanie jest lampa biurkowa z lupą. Do wyboru są różne modele - mniej lub bardziej powiększające obraz, regulowane, o różnych natężeniach światła.


Miernik samochodowy


Kolejny - moim zdaniem typowo męski - gadżet to miernik samochodowy. Przyda się w wielu sytuacjach, nie tylko w samochodzie. Przed zakupem warto zrobić dobry research, bo dla nas kobiet wszystkie mierniki mogą wydawać się podobne, a jednak mogą znacznie różnić się ilością funkcji (i ceną).


Zestaw kluczy lub śrubokrętów


U kobiet nigdy dość pędzli do makijażu, a u mężczyzn kluczy i śrubokrętów ;) Stąd też fajną opcją na prezent z okazji Dnia Mężczyzny jest zestaw kluczy lub śrubokrętów. Tutaj rozpiętość cenowa jest bardzo duża, więc w zależności od budżetu jakim dysponujemy jest w czym wybierać.


Wideorejestrator samochodowy


Jestem zdania, że taki gadżet to must have każdego kierowcy. Pozwala na dokumentowanie swoich tras i dzięki temu w razie gdy np. ktoś wymusi na nas pierwszeństwo i dojdzie do kolizji możemy za pomocą nagrania udowodnić swoją niewinność. Wideorejestrator samochodowy przydaje się też podczas wyjazdów na wczasy - możemy nagrać nim ładne widoki oglądane podczas jazdy samochodem.


Organizery i pojemniki warsztatowe


Dzień, w którym wypada święto mężczyzn to już meteorologiczna wiosna. A jak wiosna to wiosenne porządki i organizowanie swojego otoczenia. My kobiety lubimy różne koszyki, pudełka, pudełeczka i inne organizery na wszelkie rzeczy. Dla mężczyzn też przyda się coś z tej kategorii - organizery i pojemniki, które pozwolą na posegregowanie i uporządkowanie narzędzi itp. w garażu czy warsztacie. Komentarze

  1. O kamera do auta, to pomysl idealny :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Same przyjemne propozycje :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Mój mężczyzna dostał na święta śrubokręty. A teraz na dzień Mężczyzn dostał mało męski bym powiedziała, ale bardzo udany prezent :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Zapoznaj się z Polityką prywatności.