O autorce

Witaj na moim blogu!

Mam na imię Kasia. Jestem żoną i mamą. Z wykształcenia jestem hotelarzem, specjalistą ds. ubezpieczeń oraz magistrem administracji i polityki publicznej. Ciężko skupić mi się na jednej dziedzinie, bo uwielbiam zdobywać wiedzę w różnych kategoriach. Od lat moją miłością jest też fotografia, a kilka lat temu zafascynowałam się urządzaniem wnętrz. Do tego stopnia, że chciałabym być architektem. Kto wie, może kiedyś.

Bloguję od stycznia 2013 roku. Początkowo pisałam tylko o kosmetykach, ale z czasem rozszerzyłam bloga o kolejne działy. Mój blog określam jako lifestylowy, ponieważ odzwierciedla mój styl życia, moje pasje i upodobania.

Bardzo miło mi gościć Cię na moim blogu i mam nadzieję, że znajdziesz tu coś dla siebie. Jeśli masz do mnie jakieś pytania to pisz śmiało na kasia93@interia.eu

2 komentarze:

  1. Bardzo fajny ciekawy blog. Jeszcze tu zaglądne 😃😃😃

    OdpowiedzUsuń

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Obsługiwane przez usługę Blogger.