Współpraca

Chętnie nawiążę ciekawe współprace z różnymi firmami, które przyniosą korzyści dla obydwu stron. Na blogu najczęściej współpracuję z markami kosmetycznymi, ale nie ograniczam się tylko do tematyki beauty. Każdą propozycję rozważę indywidualnie. Ze swojej strony oferuję rzetelne wpisy urozmaicone wysokiej jakości zdjęciami. W recenzjach przedstawiam moje subiektywne opinie.


Możliwe są formy współpracy takie jak np:

- barter (recenzje produktów)
- wpisy sponsorowane
- banery reklamowe
- fotorelacje z eventów i miejsc
 - ambasadorka marki i/lub produktu
- udział w kampaniach reklamowych
- konkursy
 
 Zapraszam również do współpracy za pośrednictwem platform:
 

 
 


 


Poza współpracą na blogu możliwa jest też współpraca na Instagramie @juststayclassy_ - odrębna lub działania crossowe (blog + Instagram).Jestem otwarta na różne propozycje współpracy. Zapraszam do kontaktu: kasia93@interia.eu  
Na wiadomości odpowiadam w ciągu 24h. W razie nieotrzymania odpowiedzi proszę o ponowny kontakt. Na życzenie udostępniam statystyki Google Analytics.


1 komentarz:

  1. Profil zachęcający. Chętnie podejmiemy się współpracy :).
    Vintage plecaki Brytyjka.pl

    OdpowiedzUsuń

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Obsługiwane przez usługę Blogger.