Relacja ze spotkania blogerek w Krakowie 20.11.2016

Jedno z listopadowych niedzielnych popołudni upłynęło mi w bardzo miłym towarzystwie i atmosferze. Było to dokładnie 20.11.2016, kiedy to miałam okazję brać udział w spotkaniu blogerek w Krakowie. Spotkanie miało miejsce w jednym z moich ulubionych krakowskich lokali - Tawerna Grecka Hellada przy ul. Królewskiej. Pyszne greckie jedzenie i klimatyczny wystrój to cechy charakterystyczne tego miejsca. 


Lista blogerek na spotkanie liczyła 12 osób:

Magda - organizatorka
Dominika - organizatorka 
Joanna (niestety nie dojechała)

no i ja :)

Większość dziewczyn już znałam z poprzednich spotkań, a resztę było mi bardzo miło poznać. Cieszę się, że mogę poznawać coraz to nowe koleżanki blogerki.


Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 13:00. Na pogaduchach upłynęło nam ładne parę godzin. Tematom jak zwykle nie było końca. 

Rozmowy urozmaicało nam zamówione jedzonko. Ja skusiłam się (już tradycyjnie) na pierogi z ciasta filo ze szpinakiem i fetą oraz latte.


Organizatorki zadbały, żebyśmy w drodze do domu spaliły zjedzone kalorie i obdarowały nas mnóstwem upominków od sponsorów. Bardzo dziękuję wszystkim firmom za przekazanie upominków na spotkanie, a Magdzie i Dominice za ich zorganizowanie. Będę się pielęgnować i malować całą zimę :) 

Uczestniczkom spotkania bardzo dziękuję za mile spędzony czas i mam nadzieję, że zobaczymy się na kolejnym spotkaniu. 

Na koniec pokażę Wam co przyniosłam ze sobą do domu. Jest tego trochę, więc bierzcie kubek z kawą czy herbatą i oglądajcie :)


Komentarze

 1. Widać, że udane spotkanie :) lubię takie spotkania :D i widać, że spotkanie obfitowało w dobroci :)

  OdpowiedzUsuń
 2. W tym roku zaczęłam studia w Krk, więc może kiedyś zgłoszę swoją kandydaturę na spotkanie. :) W Tawernie jeszcze nie byłam, ale patrząc na pierożki chyba się skuszę. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może kiedyś się zobaczymy na jakiś spotkaniu :) A pierożki naprawdę polecam, są pycha :)

   Usuń
 3. To na pewno bylo super spotkanie. Świetne upominki

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakie fajne prezenty. Moim marzeniem jest pojechać kiedyś na takie spotkanie, może się kiedyś uda. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. nowe kontakty i nowe kosmetyki pozazdrościć
  obseruje
  Dyed Blonde

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Zapoznaj się z Polityką prywatności.