3 pomysły na dekoracje ścian w pokoju dziecięcym

Dzisiaj zapraszam na wpis z tematyki wnętrz. Tym razem skupimy się na pokoju dziecięcym i dekoracjach ściennych. Oto trzy propozycje dekoracji ścian w pokoju dziecka. Wszystkie te rodzaje dekoracji są dostępne w ofercie sklepu https://eudajmonia.eu/


 

 

Naklejki na ścianę

 

Nudną, gładką ścianę w pokoju dziecka urozmaicą naklejki dekoracyjne. Dostępne są w przeróżnych wersjach. Można wybrać niewielkie akcenty lub większe wzory, składające się z co najmniej kilku elementów do połączenia w całość.

 

Tapety

 

Gdy do zagospodarowania mamy całą ścianę, to warto zastanowić się nad tapetą. Tapeta może totalnie odmienić wygląd całego pokoju. Często we wnętrzach jest taką kropką nad "i". W ofercie sklepu Eudajmonia są przepiękne wzory tapet, które z pewnością przypadną do gustu maluchom. Przyznam szczerze, że ja miałam problem ze zdecydowaniem, które najbardziej mi się podobają. Koniecznie sobie przejrzyjcie, choćby dla samego zobaczenia jakie są cudne.


Plakaty


Dziecięcy pokój można szybko i łatwo udekorować za pomocą plakatów. Do wyboru są różne formaty i rozmiary. Zawieszenie plakatów zajmuje dosłownie chwilę, a efekty są super. Plakaty można zamocować na specjalnych taśmach lub haczykach, które nie wymagają wiercenia w ścianie. To dobra opcja, gdy np. mieszkamy na wynajmowanym i nie możemy robić dziur w ścianach. 

 

 

Jaki rodzaj dekoracji ściennych najbardziej Wam się podoba? A może łączycie wszystkie typy ze sobą? 

 

* współpraca *

 

Komentarze

Zapoznaj się z Polityką prywatności.