Krem do rąk Indigolicious marki Indigo - słodki czy przesłodzony?


Na spotkaniu blogerek w Krakowie trafiło do mnie kilka kosmetyków marki Indigo. Do tego czasu myślałam, że ta marka produkuje jedynie lakiery i akcesoria do paznokci. Okazało się jednak, że Indigo w ofercie ma też sporo kosmetyków pielęgnacyjnych oraz perfum. W tym poście chciałabym przedstawić recenzję kremu do rąk Indigolicious. Jeśli jesteście ciekawi tego kosmetyku to zapraszam do poczytania.


Krem nawilża i wygładza skórę dłoni. Niweluje wszelkie przesuszenia i nadaje dłoniom miękkość. Konsystencja kosmetyku jest lekka i szybko się wchłania. Na jedno użycie wystarcza niewielka ilość, dzięki czemu produkt jest wydajny. Opakowanie kosmetyku posiada wygodną pompkę. Krem ma bardzo słodki, wręcz cukrowy, intensywny zapach, który do mnie totalnie nie przemawia. Nie lubię takich przesłodzonych aromatów w kosmetykach i pomimo dobrego działania, zapach kremu do rąk Indigo skutecznie mnie zniechęca do jego dalszego stosowania. Jeśli nie lubicie nazbyt słodkich aromatów w kosmetykach to nie polecam Wam tego kremu. Słodkość, że aż mdli. Kosmetyk można kupić np. w sklepie online Indigo. Kosztuje ok. 9,50 zł/30 ml. Używaliście już kosmetyków pielęgnacyjnych marki Indigo? A może kojarzycie tą markę tylko z produktami do paznokci?


Komentarze

Prześlij komentarz

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Zapoznaj się z Polityką prywatności.