DressCloud - miejsce pełne inspiracji, dołącz i Ty!

W sieci istnieje mnóstwo miejsc dla kobiet, jednakże jest jedno wyjątkowe, stworzone z pomysłem i przyciągające coraz większe grono użytkowniczek. Mowa o DressCloud, portalu skierowanym do kobiet. Jest to miejsce, którego treść tworzą Clouders, czyli zarejestrowane użytkowniczki tego portalu.

Ideą DressCloud jest codzienne inspirowanie się wzajemnie. Każda z użytkowniczek codziennie może dodać na DressCloud pięć chmurek. Chmurki to nic innego jak zdjęcia wraz z ich opisami (zwykle są to wrażenia odnośnie danej rzeczy umieszczonej na zdjęciu). Za dodawanie chmurek zbiera się kryształki, które następnie można wymieniać na nagrody. Kryształki chmurkom przydzielają Clouders. Każda może przydzielić jeden kryształek do każdej chmurki. Ponadto istnieje możliwość dodawania chmurek do ulubionych, co jest dodatkowym wyróżnieniem dla Clouders, której chmurka została dodana przez inną użytkowniczkę do ulubionych. Kryształki zdobywa się też w różnych grach oraz nabijając dzienny barometr aktywności.

Poza samym funkcjonowaniem DressCloud, portal wyróżnia od innych miła i przyjazna atmosfera. Na DressCloud nie ma miejsca na hejtowanie i kłótnie. Jest za to miejsce na miłe, motywujące słowa i dobrą zabawę. 

Nie będę zdradzać Wam wszystkich tajników funkcjonowania DressCloud lecz zachęcam Was do dołączenia do tej cudownej społeczności. Stańcie się dla kogoś inspiracją i sami inspirujcie! :)

Jeśli macie ochotę zarejestrować się na DressCloud to będzie mi bardzo miło, jeśli skorzystacie z mojego linku polecającego: DOŁĄCZ DO DRESSCLOUD.


Przyłączycie się do DressCloud? A może należycie już do tej społeczności? 

 

Komentarze

 1. Jeszcze nie miałam czasu by się tam zarejestrować :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem na dresscloudzie od kilku dobrych miesięcy, ale naprawdę rzadko wstawiam tam jakieś zdjęcia. Ciężko jest mi się skupić na tylu mediach społecznościowych i boli mnie fakt, że przez telefon mogę wrzucić tylko 1 minialbum dziennie :C

  OdpowiedzUsuń
 3. kolejne miejsce w sieci z inspiracjami ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. ja już tam jestem od jakiegoś czasu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Inspiracje mnie inspirują :) Popatrzę może będę na dłużej :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Byłam tam dziś na chwilę, ale nie miałam czasu się zagłębić ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Tak się zastanawiałam o co tam chodzi :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Zapoznaj się z Polityką prywatności.