Słodki groszek od Yankee Candle, czyli o wosku Garden Sweet Pea


Zapach groszku pachnącego jest mi dobrze znany. Od lat lubię te kwiaty. Dlatego też chętnie sięgnęłam po Garden Sweet Pea marki Yankee Candle, który ma odwzorowywać zapach owych kwiatów. Czy tak jest?


Wosk Garden Sweet Pea na sucho wydaje się niepozorny, słaby. Jednakże po rozpuszczeniu w kominku szybko pokazuje swoją moc. Jest to zapach intensywny, stricte kwiatowy. To dokładnie odzwierciedlona woń groszku pachnącego, świeżą, nieco odurzającą, ale z charakterystyczną dozą słodyczy. Garden Sweet Pea należy do zapachów jednostajnych. Nie rozwija się na inne nuty, ciągle wydziela ten sam aromat - aromat groszku pachnącego. Jest piękny. Polecam. 

Wosk Garden Sweet Pea możecie kupić na Goodies.pl w cenie 9 zł/22 g.Lubicie zapach groszku pachnącego? Mieliście ten wosk?


Komentarze

 1. Nawet nigdzie go niestety nie widziałam

  OdpowiedzUsuń
 2. Z pewnością zapach trafiłby w moje gusta :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ten zapach zajmuje miejsce na podium moich ukochanych wosków.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawy :>
  http://alittlebitforbeauty.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Kupiłam, ale jeszcze nie paliłam. Miałam póki co olejek o tym zapachu z Home&you. Piękne zdjęcia, ten lampion wpasował się tu niesamowicie :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Zapoznaj się z Polityką prywatności.