Fotoobrazy na płótnie - niebanalna dekoracja ściany i perfekcyjny pomysł na prezent

Dzisiaj chciałabym kolejny raz poruszyć temat dekoracji ściennych. Tym razem skupię się na fotoobrazach na płótnie, o których jeszcze nie pisałam, a są naprawdę godne uwagi. Fotoobrazy na płótnie to doskonały pomysł na udekorowanie ściany i ożywienie wnętrza. Do wyboru mamy tutaj formaty kwadratowe, prostokątne, panoramiczne czy wieloczęściowe. Mnie najbardziej podobają się fotoobrazy wieloczęściowe. Tutaj można zdecydować się na fotoobraz dwuczęściowy (dyptyk), trzyczęściowy (tryptyk), czteroczęściowy (kwadryptyk) czy pięcioczęściowy (pentaptyk). Fotoobrazy na płótnie mają zadrukowane krawędzie, co sprawia, iż są gotowe do powieszenia i nie potrzebują ram. 


Dekoracja ściany z wykorzystaniem fotoobrazu będzie stylową i modną opcją. Fotoobrazy na płótnie sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrzach. Łączą w sobie klasykę (płótno) z nowikami technicznymi (profesjonalny nadruk zdjęć na płótnie). Dają możliwość pełnego spersonalizowana zdjęcia czy grafiki, która ma być umieszczona na fotoobrazie. Mogą być świetną pamiątką przypominającą o udanej wakacyjnej podróży czy uroczystości rodzinnej. 


Fotoobrazy na płótnie to także rewelacyjny pomysł na prezent dla kogoś bliskiego. Dzień Babci, Dzień Dziadka, Walentynki, Dzień Kobiet, a może urodziny czy rocznica? Okazji jest mnóstwo a fotoobraz sprawdzi się zawsze. W końcu to zdjęcia w dużej mierze pozwalają trwać chwili, bez jej przemijania. Z pewnością każdy z Was ma na dysku swojego komputera przynajmniej kilka zdjęć, na które może patrzeć w nieskończoność, bo przypominają miłe chwile lub osoby bliskie sercu. A może by tak przenieść piękne wspomnienia z dysku komputera na fotoobraz na płótnie i zawiesić na ścianie w domu, by móc codziennie przypominać sobie o radosnych chwilach i ukochanych osobach? Według mnie to doskonała opcja. Dekoracje, które nie tylko mają wydźwięk stylistyczny, ale również sentymentalny to najlepsze dekoracje. 


Fotoobrazy na płótnie można zamówić online w sklepie Foto4u. Ceny zaczynają się już od 28 zł i są zależne od formatu obrazu. Firma Foto4u ma mnóstwo punktów odbioru na terenie całego kraju, a zamówienia realizuje w ciągu 24 godzin.

Podobają Wam się takie fotoobrazy na płótnie? Posiadacie tego typu obrazy w swoich domach? A może zamierzacie zamówić dla siebie lub komuś podarować?


Komentarze

 1. Świetne są takie obrazy, zwłaszcza, gdy są wydrukowane w dobrej jakości :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajnie takie fotoobrazy wyglądają, zawsze mi się podobały.

  OdpowiedzUsuń
 3. Podobają mi się takie obrazy i jeden mam w domu ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. świetny pomysł na przent ;-) sama myślę nad małą galerią w salonie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Moja znajoma ma kilka takich :) i wyglądają fenomenalnie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. super pomysł na prezent :) tym bardziej na zbliżające się walentynki!
  www.wkrotkichzdaniach.pl - nowości na blogu!:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Myślę, że to super sprawa mieć taki obraz :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Naprawdę może to fajnie wyglądać. Pozdrawiam :)
  mój blog

  OdpowiedzUsuń
 9. Jakie ekstra kolaże :) fotoobrazy są fajne i na pewno fajnie wypełniają wnętrza ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie mam, ale myślę, że stanowią fajną ozdobę i pamiątkę :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Zapraszam w takim razie do naszej drukarnii. Znajdz nas na facebooku 43300DRUK . Realizujemy takie projekty na plotnie

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Zapoznaj się z Polityką prywatności.