Jaki wybrać dywan na balkon, taras lub do ogrodu?

Dywan na zewnątrz? Czemu nie! Wbrew pozorom dywan na balkonie, tarasie czy nawet w ogrodzie nie musi być trudny w utrzymaniu w czystości. Idealną opcją są dywany winylowe, którym nie straszne warunki "polowe". 

 

 

 

źródło zdjęć: https://dywanomat.pl/


❤ Dywany winylowe są odporne na wilgoć, przez co doskonale sprawdzą się na zewnątrz. Nie musimy obawiać się, że zniszczy je deszcz.

 

❤ Powierzchnia dywanów winylowych jest gładka, więc wszelkie zabrudzenia można łatwo usunąć. Wystarczy do tego wilgotna ściereczka i delikatny środek myjący.

 

❤ Wykonanie dywanów z tworzywa sztucznego bez włosia, sprawia, że nie gromadzi się na nich kurz ani drobnoustroje chorobotwórcze. Dzięki temu tego typu dywany nadają się też dla alergików.


❤ Kolejną zaletą dywanów winylowych jest ogromny wybór wzorów i kolorów. Koniecznie sprawdźcie sklep dywanomat.pl, który oferuje naprawdę mnóstwo opcji kolorystycznych w różnych rozmiarach. W ofercie tego sklepu są też maty ochronne na podłogę oraz podkładki na biurko.


Oczywiście dywany winylowe to nie tylko dobry wybór na zewnątrz, ale także do wewnątrz. Będą wspaniałym dopełnieniem wnętrza, a jednocześnie bardzo praktycznym. Świetnie nadadzą się w szczególności do kuchni, łazienki czy pokoju dziecięcego. To te miejsca, w których klasyczne dywany i dywaniki są narażone na szybkie zabrudzenie. Przy winylowych utrzymanie czystości, o czym zresztą już wspominałam wyżej, jest bezproblemowe.


Komentarze


Zapoznaj się z Polityką prywatności.