Popularne zabiegi na brwi i rzęsy

Ręka w górę, kto pamięta modę na cienkie niczym niteczki brwi i mocno wytuszowane, wręcz posklejane rzęsy. Teraz już trendy są na szczęście zupełnie inne. Stawia się na bardziej naturalny look, ale oczywiście lubimy poprawiać naturę, więc popularne są różne zabiegi wpływające na wygląd brwi i rzęs. Dzisiaj przybliżę kilka najpopularniejszych z nich.Lifting i laminowanie rzęs

Jeśli, tak jak ja, należycie do osób, które mają rzęsy proste jak druty to z pewnością zainteresuje Was zabieg liftingu i laminowania rzęs. Dzięki niemu możemy osiągnąć długotrwałe podkręcenie i pogrubienie rzęs, które nada wyrazistości spojrzeniu. Podczas zabiegu wykorzystywany jest olejek keratynowy, który odżywia i odbudowuje rzęsy. Efekt zabiegu utrzymuje się ok. 4-8 tygodni.

 

Laminowanie brwi

Równie popularny jest zabieg laminowania brwi. Pozwala on na uzyskanie ładnego kształtu łuku brwiowego i ujarzmienie niesfornych włosków. Efekt utrzymuje się ok. 4-6 tygodni. Dodatkowo można wykonać też koloryzację brwi henną lub farbką, żeby nadać im pożądany odcień.


Przedłużanie rzęs

Ten zabieg cieszy się niesłabnącą popularnością. Ja sama kilkukrotnie korzystałam z przedłużania rzęs i wkrótce zamierzam wybrać się kolejny raz. Przedłużanie rzęs można wykonać różnymi metodami. Efekt może być subtelny, naturalny lub mocny, w zależności co kto lubi. Rzęsy trzeba uzupełniać co 2-4 tygodnie.


Decydując się na jakikolwiek zabieg kosmetyczny warto wybrać profesjonalny salon urody taki jak np. ttstudiourody.pl. Korzystając z usług świadczonych przez odpowiednio przeszkolone osoby mamy pewność, że będziemy upiększeni, a nie oszpeceni. 

 

 

Korzystacie z zabiegów kosmetycznych na brwi i rzęsy? Jeśli tak, to jakich?

 


Komentarze

Prześlij komentarz

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Zapoznaj się z Polityką prywatności.