Pomysły na spersonalizowane prezenty z okazji 18-tych urodzin

U mnie sierpień jest miesiącem urodzinowym. Jednak nie ja mam wtedy urodziny, a sporo bliskich osób. Dlatego też rozglądam się w tym czasie za różnymi prezentami. A w tym wpisie przychodzę z propozycjami prezentów na osiemnastkę. Ta rocznica urodzin jest przełomowa, bo oficjalnie wchodzimy wtedy w dorosłość. 


Wśród prezentów na 18-te urodziny warto postawić na coś pamiątkowego lub zabawnego. Ciekawą opcją są prezenty personalizowane https://www.murrano.pl/okazja/prezent-na-urodziny/prezent-na-18/

 Album na zdjęcia


Personalizowany album na zdjęcia to doskonały wybór na prezent. Z pewnością szybko zostanie zapełniony przez solenizanta i stworzy pamiątkę na całe życie. Na okładce można umieścić dowolną dedykację oraz zdjęcie w okienku.


Szkatułka z grawerem


Taka szkatułka to bardzo przydatny gadżet. Można w niej bezpiecznie przechowywać zegarki i okulary, bez obawy o zarysowania. Personalizowany grawer na wierzchu sprawia, że staje się ona unikalna i pamiątkowa. Mając większy budżet można od razu dołożyć do szkatułki zegarek lub okulary. 

 

Etui na karty

Wiele osób wkraczając w dorosłość decyduje się na założenie konta w banku. Oczywiście w ofertach banków jest teraz wiele kont dla młodych, których właściciele nie muszą być pełnoletni, ale myślę, że jednak samodzielne założenie konta to jeden z przywilejów dorosłego życia. Dlatego też dobrym pomysłem na podarunek z okazji osiemnastki jest etui na karty z personalizacją. 


Kryształowa róża


Ciekawa alternatywa dla żywego bukietu kwiatów. Nie uschnie, nie zwiędnie, więc można zachować ją na lata. Kryształowa róża prezentuje się pięknie. Umieszczona jest w pudełku okraszonym spersonalizowaną dedykacją.


Poduszka z wesołym nadrukiem

Na koniec coś zabawnego, czyli poduszka z nadrukiem... dowodu osobistego. Wesoły prezent, który jednocześnie jest praktyczny. Poszewka jest zdejmowana, więc bez problemu można ją wyprać. Można też później zachować ją na pamiątkę, a na samo wypełnienie poduszki założyć inną poszewkę.


Komentarze

  1. bardzo fajne propozycje, na 18-nastkę warto dać coś co będzie pamiątką na zawsze

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo fajne pomysły, w przyszłym roku 18-stka brata, więc może coś wykorzystam :D

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Zapoznaj się z Polityką prywatności.