Recenzja: balsam do paznokci Tisane 2x5 nowa formuła

 
Przez większość czasu na moich paznokciach gości lakier hybrydowy. Jednak od czasu do czasu lubię zrobić paznokciom kurację wzmacniającą. Sięgałam już po przeróżne odżywki, jedne się sprawdzały, inne niekoniecznie. Natomiast w dzisiejszym wpisie przygotowałam recenzję balsamu do paznokci Tisane 2x5 w nowej wersji. Formuła kosmetyku została wzbogacona, tak aby jeszcze lepiej działać. Balsam umieszczony jest w niewielkim plastikowym słoiczku zabezpieczonym sreberkiem pod nakrętką. Ma zbitą, masełkowatą konsystencję, ale łatwo się rozprowadza na paznokciach. Opakowanie w formie słoiczka jest wygodne. Po aplikacji produkt nie wchłania się całkowicie lecz pozostawia tłustą warstwę ochronną.

Nowa formuła balsamu ma bardziej treściwy skład. Szczerze mówiąc to w działaniu jest w moim odczuciu identyczny jak poprzednia wersja. Dobrze wpływa na stan paznokci, wzmacniając je i odżywiając. Ma też pozytywne działanie na skórki. Jest bardzo wydajny. Posiada delikatny, słodki zapach.

 


 

Ten balsam to produkt typu "tanie a dobre". Jeśli jeszcze nie znacie tego kosmetyku (czy to w tej nowej formule, czy w starej) to polecam wypróbować. Kosztuje ok. 10 zł i można go kupić np. w Hebe.


Z kosmetyków marki Tisane świetny jest też balsam do ust. Od lat po niego sięgam, zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym, który już tuż tuż. Muszę kupić sobie kolejne opakowanie.


Jak wspominałam, idzie jesień, a wraz z nią dłuższe wieczory. To idealny czas na rozwijanie swoich hobby. Wśród mężczyzn sporym zainteresowaniem cieszy się majsterkowanie. Mój tata bardzo to lubi, a za kilka dni ma urodziny, więc pomyślałam żeby kupić mu stację lutowniczą. Widziałam duży wybór na https://diolut.pl/stacja-lutownicza-c-3_787.html . Ja szczerze mówiąc za bardzo się nie znam na tego typu urządzeniach, ale na szczęście firma Diolut oferuje też doradztwo przy wyborze produktów z ich sklepu. Super, że można skorzystać z takiej pomocy, bo to naprawdę duże udogodnienie dla klientów.


Komentarze

Prześlij komentarz

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Zapoznaj się z Polityką prywatności.