Mezoterapia włosów: główne zalety


* materiał zewnętrzny*


Branża kosmetyczna na pewnym etapie swojego rozwoju stanęła przed problemem nieskuteczności wielu użytecznych pierwiastków obecnych w produktach kosmetycznych. Faktem jest, że witaminy i inne ważne pierwiastki śladowe w kremach, szamponach i maskach po prostu nie mogą przeniknąć do głębokich warstw naskórka. Oznacza to, że te składniki, które są zaprojektowane specjalnie do głębokiego działania i są deklarowane jako innowacyjne w składzie kosmetyków, nie mogą w pełni spełniać swojego celu.

Dlatego pojawiła się potrzeba opracowania zabiegu, który zapewniłby penetrację tych ważnych substancji do głębokich warstw skóry. Mezoterapia pomogła rozwiązać ten problem. Technologia polega na wprowadzeniu niezbędnych składników do organizmu poprzez mikroiniekcje. W ten sposób można wyeliminować wiele problemów z włosami, z którymi nie radzą sobie nawet najlepsze szampony, balsamy i maski.

Jakie problemy rozwiązuje mezoterapia włosów?


Zastrzyki w skórę głowy będą skuteczne przy następujących brakach:

● silne wypadanie włosów, w szczególności telogenowe, różne stopnie łysienia;

● zapalenie skóry;

● postępujące przerzedzenie włosów, redukcja średnicy włosa;

● poprawa stanu po przeszczepie;

● źródło problemów z włosami jest związane ze stresem;

● uszkodzenia, wypadanie włosów w wyniku agresywnych zabiegów (farbowanie, przedłużanie, skomplikowane fryzury).

Ampułki z odżywczymi składnikami aktywnymi stosowane są do zabiegu zgodnie z problemami klientki. Ponadto specjalista może samodzielnie łączyć kilka koktajli witaminowych, aby uzyskać lepszy efekt. Skład ampułek opracowywany jest według sprawdzonych i skutecznych receptur, a kosmetolog w zależności od Twojej sytuacji ustala optymalne stężenie poszczególnych składników oraz częstotliwość zabiegów. Efekt terapeutyczny utrzymuje się przez długi czas, jednak w celu podtrzymania efektów należy stosować się do zaleceń specjalisty dotyczących pielęgnacji domowej i innych towarzyszących jej manipulacji, które poprawią stan. Wady i zalety mezoterapii


Zabieg pozwala zatrzymać intensywne wypadanie włosów, które przechodzi w łysienie, oraz stymuluje wzrost nowych włosów. Rozwiązuje się wiele innych problemów - regulują procesy metaboliczne, wydzielanie tłuszczu skórnego, nadmierną wrażliwość skóry i objawy elementów zapalnych. Zauważalna jest ogólna poprawa kondycji włosów – stają się zdrowe, lśniące i grubsze, jakby ożywają i są pełne siły.

Wyobraź sobie - wybierasz szampon oparty na tych lub innych przydatnych składnikach, aby wyeliminować wypadanie włosów, nadmierne przetłuszczanie się lub łamliwość. W rzeczywistości tylko kilka procent użytecznych substancji obecnych w produkcie dostaje się do skóry. A podczas mezoterapii potrzebne kompleksy witamin nasycają skórę w optymalnym stężeniu. Substancje natychmiast zaczynają działać, a rezultaty są widoczne gołym okiem.

Zabieg ma przedłużony efekt, więc nawet po zakończeniu kuracji będziesz mogła zaobserwować poprawę i cieszyć się bujnymi, zadbanymi włosami

Jeśli chodzi o wady, można wyróżnić tylko sam sposób przeprowadzania manipulacji, czyli iniekcje. Jak we wszystkich innych przypadkach iniekcja nie jest przyjemnym zjawiskiem, ale poziom odczuwania bólu jest indywidualny. Niektórzy z naszych pacjentów dość dobrze tolerują zabiegi i z przyjemnością zgłaszają się na powtórne kursy. Dziewczęta z niższym progiem bólu i wrażliwą skórą odczuwają większy dyskomfort. Ale w takich przypadkach mamy wysokiej jakości środki przeciwbólowe. A wynik jest zdecydowanie wart chwilowej niedogodności.


Komentarze

Zapoznaj się z Polityką prywatności.