Inspiracje włosowe

Cześć! Na początku tygodnia pisałam, że zapowiada się luźny, spokojny tydzień. Teraz, już prawie na jego końcu stwierdzam, ze jednak taki nie był. Był bardzo pracowity i brakowało mi nawet czasu na jedzenie i spokojny sen. Ostatnio mam problemy z organizacją czasu i terminowym wykonywaniem zadań. Przydałyby mi się jakieś dobre narzędzia do zarządzania projektami, abym mogła sprawnie uporządkować wszystkie swoje sprawy. Wszyscy wiemy przecież, że właściwe zarządzanie to klucz do sukcesu. 

Na szczęście w całym kociokwiku znajduję czas na blogowanie, dzięki czemu chociaż na parę chwil mogę się odprężyć. Dzisiejszy post będzie luźny, dotyczył będzie tematyki włosowej, a dokładniej będą to włosowe inspiracje. Na zdjęciach zobaczycie fryzury z wykorzystaniem różnorakich warkoczy - znajoma fryzjerka mówiła mi ostatnio, że są teraz baaardzo modne. Według mnie fryzury z dodatkiem warkoczy czy też warkocze w czystej formie są urocze oraz dodają lekkości i delikatności całej sylwetce. Zapraszam do pooglądania i inspirowania się :)

fot. pinterest.com


Podobają Wam się fryzury z wykorzystaniem warkoczy? Nosicie takie? A może nie lubicie warkoczy? 

 

 

Komentarze

 1. Oj uwielbiam warkocze, może coś na jutro wykombinuję do szkoły :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Podobają mi się takie warkocze, ale na mojej krótkiej fryzurce nie da się takich wyczarować :/

  OdpowiedzUsuń
 3. Chłonę inspirację z warkoczami, ale niestety moje włosy są na nie za krótkie i wycieniowane. :C Uważam, że tego typu fryzury są idealne na lato, nic w usta nie włazi, nic w kark nie grzeje. :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam takie fryzurki :))

  pieknekosmetyki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. chciałabym umieć robić tak śliczne fryzury :D

  OdpowiedzUsuń
 6. piękne, większość z nich mi się bardzo podoba, niestety nie mam dryku do takich upięć :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja lubię warkocze, ale zazwyczaj noszę zwykłego :) gdybym tylko umiała robić takie cuda...

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Zapoznaj się z Polityką prywatności.