Efektywna prezentacja danych - a może by tak szkolenie?

Hej! Trafiłam dzisiaj na ofertę niezmiernie atrakcyjnego szkolenia OpEx Group na ich stronie internetowej http://www.e-opex.pl/. Jest to szkolenie jednodniowe, zatytułowane jako "Efektywna prezentacja danych". Bardzo często wykonujemy różnego rodzaju prezentacje oraz projekty, czy to do szkoły, czy na uczelnie, czy też do pracy, więc umiejętność efektywnego prezentowania danych jest niezwykle ważna. Szczególnie dotyczy to prezentacji danych liczbowych, bo te z reguły ciężko jest szybko zapamiętać. Co prawda mamy do wyboru mnóstwo programów do tworzenia efektywnych prezentacji, ale bez wiedzy w głowie jak eksponować dane cudów nie zdziałamy. Dlatego też chętnie zrobiłabym sobie takie szkolenie, które przydałoby mi się na pewno w życiu zawodowym, a nie raz także i w prywatnym.


Spójrzcie na te trzy poniższe infografiki. Dane zawarte na nich są zaprezentowane w taki sposób, że od razu trafiają do głowy. Niezwykle łatwo się je przyswaja i zapamiętuje.

/otwórz wybraną infografikę w nowej karcie, aby zobaczyć ją w pełnym rozmiarze/


źródło: pinterest.com


Co sądzicie o takim szkoleniu? A może macie jakieś patenty na efektywne prezentowanie danych?

 


Komentarze

  1. Każdy sposób jest dobry, żeby przyswoić sobie wiedzę.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak dla mnie rewelacja! :D Taka wiedza okazałaby się bardzo przydatna, przy pisaniu pracy licencjackiej, w rozdziale analizy badań własnych, opartych na metodzie ilościowej ;)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Zapoznaj się z Polityką prywatności.