Kolejna porcja nagłówków na blogi kosmetyczne

Ostatnio odpuściłam sobie ćwiczenia. Muszę koniecznie wrócić do aktywności fizycznej, zanim odczuję negatywne skutki lenistwa. Kusi mnie bieganie. Mam wrażenie, że wszyscy oprócz mnie biegają. Muszę kupić porządne buty do biegania i spróbować swoich sił. Sporo fajnych modeli w dobrej cenie wypatrzyłam w sklepie http://www.butydobiegania.pl/. Nie wiem jeszcze na jakie konkretnie się zdecyduję, ale wiem że oprócz funkcjonalności muszą mieć ładny kolor. Dużo czasu spędzam na siedząco, więc bieganie byłoby urozmaiceniem.

Przygotowałam dziś dla Was kolejną porcję nagłówków na blogi kosmetyczne. Wiem, że korzystacie z nich, co mnie bardzo cieszy, więc z przyjemnością przygotowuję kolejne. Nagłówki zamieszczone w tym poście mają wymiar 900 x 300 pikseli. Wszystkie posiadają białe tło główne. Możecie je pobierać i modyfikować według uznania (np. wpisać swoją nazwę bloga). Mam nadzieję, że nagłówki Wam się podobają :) 

Po kliknięciu na dany nagłówek zobaczycie go w pełnych wymiarach.Następny post z nagłówkami na blogi kosmetyczne, już w zimowym i świątecznym stylu, pojawi się na początku grudnia. Natomiast jeszcze dziś pod wieczór opublikuję post z nagłówkami na blogi lifestylowe. 


Komentarze

 1. Też muszę wrócić do aktywności fizycznej :( Co do nagłówków, piękne!

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwszy i ostatni fajne ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ostatni najbardziej mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja pierwszy raz od sierpnia ćwiczyłam w poniedziałek. Zakwasy mam do dzisiaj ;). Mam nadzieję, że w tym tygodniu uda mi się jeszcze coś ze sobą zrobić, choć czasu brak.. Ostatni nagłówek- super! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. świetne nagłówki ! Mam pytanie w jakim programie je robisz :) ?

  OdpowiedzUsuń
 6. Mi się najbardziej podoba ten z czerwonymi ustami. Chyba w weekend go zastosuję u siebie jeśli mogę :) Co do ćwiczeń to po wczorajszych wykrokach z hantlami mam takie zakwasy, że uhuhuu. Idę dzisiaj na pilates trochę je rozciągnąć. Ja robiłam kilka razy podejscie do biegania, ale zwyczajnie mnie nudzi. polecam tabatę! to jest dopiero wycisk! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. drugi jest super ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. jak mozna edytowac takie nagłowki ?

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Zapoznaj się z Polityką prywatności.