Paznokciowe demotywatory

Mycie naczyń i pomalowane paznokcie to nie najlepsze połączenie. Gorąca woda i detergenty potrafią nie tylko wysuszyć dłonie, ale też skutecznie unicestwić manicure, nawet hybrydowy. Muszę w końcu sprawić sobie zmywarkę, najlepiej taką do zabudowy. Wtedy zamówię też pod nią szafkę na wymiar korzystając z oferty firmy http://www.grupainterio.pl/, pasującą do reszty mebli w mojej kuchni. 


Pozostając w temacie paznokci. Często w ramach rozrywki, zwłaszcza w niedziele, kiedy to mam więcej wolnego czasu, przeglądam strony ze śmiesznymi obrazkami czy znane chyba każdemu demotywatory. Niejednokrotnie natrafiam tam na zdjęcia i grafiki dotyczące kobiet, kobiecych zachowań. Włosy i paznokcie to nasze świętości, które często stają się tematem żartów. Podchodząc z dystansem do siebie też śmieję się z takich rzeczy i nie raz stwierdzam, iż "mówią prawdę". W tym poście chciałabym pokazać Wam wyszukane na demotywatory.pl tytułowe demotywatory dotyczące paznokci. Będzie post na wesoło. Zapraszam do oglądania i czytania :)Jestem ciekawa z iloma z nich się zgadzacie. Bawią Was takie stwierdzenia, a może wręcz przeciwnie?


Komentarze

 1. Hahaha zwierzaki najlepsze :D Szczególnie koty i orzeł :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja nigdy nie obgryzałam paznokci.

  OdpowiedzUsuń
 3. ja zawsze przy prawej ręce mam więcej roboty przy zmywaniu nadmiaru lakieru haha ;-)

  świetne są te demoty ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Haha ale udane!!! :D z tą skórką to dobre :D taka mała skórka..a potem jak piecze :D haha tego się nigdy nie oduczę :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak jest to o odpowiednim czerwonym ja tak mam z miętowym :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Najlepsza jest legenda, która głosi, że ktos kiedyś zuzył cały lakier:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Najgorsze jest jak pomaluję paznokcie i muszę iść do toalety :D
  Każdy mem ma w sobie trochę prawdy ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Doskonałe i większość jakie prawdziwe :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Faktycznie demotywatory haha. :D

  OdpowiedzUsuń
 10. hahaha fantastyczne! :D
  Pozdrawiam,
  Monika

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Zapoznaj się z Polityką prywatności.