Relacja ze spotkania blogerek w Krakowie

Dokładnie tydzień temu, w niedzielę 8 maja, miałam przyjemność uczestniczyć w spotkaniu blogerek w Krakowie. Spotkanie odbyło się w Tawernie Greckiej Hellada na ul. Królewskiej.


W spotkaniu wzięło udział 9 blogerek: Dominika (organizatorka), Gosia (prawa ręka organizatorki), Justyna, Kasia, Ania, Kornelia, Magda, Mariola, no i ja. 

W mojej relacji nie będzie niestety zbyt wielu zdjęć ze spotkania, ponieważ było ono tak udane, że żadna z nas nie pomyślała nawet o robieniu zdjęć. Ja, choć miałam aparat to wróciłam do domu z pustą kartą pamięci. Blogerki nie robiące zdjęć, ot taka sytuacja.


Na spotkaniu miałyśmy okazję poznać przedstawicielkę marki Korana, która poopowiadała nam o marce i podarowała upominki.


Do domu wróciłam z mnóstwem nowości do wypróbowania, jakie przekazały na spotkanie różne firmy. W najbliższych dniach pokażę Wam, co przywiozłam ze sobą ze spotkania. Firmy, które przekazały upominki na spotkanie to:


Bardzo dziękuję wszystkim dziewczynom za spotkanie, Dominice za świetną organizację, a firmom za świetne upominki :)

Komentarze

 1. Dzięki za miło spędzony wspólny czas :) <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Rzeczywiście, do zdjęć nikt się nie garnął, bo ciągle gadałyśmy ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam takie spotkania ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. I bardzo fajnie, że nie miałyście czasu na zdjęcia, o to właśnie chodzi na spotkaniu. :) Na takie spotkanie chętnie bym pojechała, żeby pogadać z blogerkami o wszystkim, :) Miłego testowania upominków :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie byłam jeszcze na spotkaniu blogerskim.

  OdpowiedzUsuń
 6. W sobotę miałam spotkanie blogerek, które organizowałam i też nawet mi przez myśl nie przeszło zrobić jakąkolwiek fotkę - dobrze, że miałyśmy Panią Fotograf! <3

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Zapoznaj się z Polityką prywatności.