Klipsy do ściągania lakieru hybrydowego Victoria Vynn

Jeśli miałyście wykonany manicure hybrydowy lub same wykonujecie tego typu manicure to z pewnością nie lubicie czynności jaką jest ściąganie lakieru. Mam na myśli tutaj odmaczanie paznokci w acetonie lub specjalnym removerze. Czynność niezbyt przyjemna, a dodatkowo jesteśmy kilka czy czasem nawet kilkanaście minut "uziemione". Można oczywiście wybrać drugą metodę, nieco bardziej agresywną, czyli ściąganie lakieru pilnikiem. Nie polecam tego początkującym, bo można totalnie zniszczyć sobie paznokcie. Lepiej sięgnąć po metodę acetonową, bo choć aceton przesuszy trochę paznokcie, to po kilku dniach wrócą do siebie. Zaś spiłowanej płytki nie da się zregenerować w kilka dni. Na szczęście proces zmywania lakieru hybrydowego może być mniej uciążliwy, jeśli będziemy mieć dobre narzędzia.Aceton, płatek kosmetyczny i folia aluminiowa to podstawowe trio. Warto dorzucić do tego klipsy do ściągania lakieru, które docisną płatek z acetonem do paznokcia i w ten sposób skrócą czas konieczny do zmiękczenia lakieru. Tutaj chciałabym polecić Wam klipsy Victoria Vynn. Bardzo dokładnie dociskają i sprawdzają się nawet na małych palcach. "Z przodu" klipsy te nie mają żadnych wypustek ani klamerek, więc swobodnie można wykonywać inne rzeczy podczas oczekiwania na zmiękczenie lakieru. Miałam już dwa rodzaje innych klipsów i żadne nie sprawdzały się tak dobrze jak te z Victoria Vynn. Naprawdę polecam je. Są super.
Używacie klipsów do ściągania lakieru? A może poprzestajecie na folii aluminiowej?


Komentarze

 1. Nie miałam nigdy hybryd, ale z tego, co czytam na blogach, to te klipsy są najfajniejsze do ściągania ich. Jak zacznę swoją przygodę z hybrydami, to na pewno się w nie zaopatrzę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo je lubię :) Dla mnie są niezastąpione!

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo przydatna rzecz - obecnie mam z Semilaca :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zaciekawiłaś mnie nimi! Ja mam te z Natury, ale przy moich szczupłych palcach niezbyt dobrze się trzymają ;(

  OdpowiedzUsuń
 5. ja też mam klipsy do hybryd ale wyglądają troszeczkę ładniej niż te - mimo, że nie są firmowe :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja zamówiłam na Ali takie klipsy, ale te Twoje wyglądają zdecydowanie bardziej solidnie

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo fajne i przydatne sa takie klipsy :)

  OdpowiedzUsuń
 8. uwielbiam je, mam też chińskie jednak te są sto razy lepsze i działają na innej zasadzie.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Zapoznaj się z Polityką prywatności.