Obraz na płótnie - spersonalizowana dekoracja do domu - pomysły na konkretne wnętrza

Nadchodzi lato - czas urlopów i wakacji. W głowie kłębią się plany na spędzenie wolnego czasu. Oprócz wyjazdów wielu z nas decyduje się na delikatne zmiany lub nawet wielki remont w swoim mieszkaniu czy domu. W czerwcu po wiosennych porządkach z reguły nie ma już śladu. Wiosenne dekoracje zaczynają nudzić, bo myślimy już o lecie. Warto poświęcić jeden czy dwa dni wolnego na odświeżenie wnętrz - na sprzątanie (łącznie z myciem okien, bo pylące wiosną drzewa na pewno dały im się we znaki) i na nowe dekoracje. To pozwoli poczuć się lekko i świeżo. Sprzątanie może nie należy do najprzyjemniejszych czynności, ale daje dużo satysfakcji, bo przynosi szybkie efekty. Za to już dekorowanie jest bardzo przyjemne, a efekty również są satysfakcjonujące i szybkie. W dzisiejszym poście chciałabym przedstawić Wam niebanalny sposób na szybkie odświeżenie dekoracji wnętrza i dodanie mu indywidualnego charakteru. Chciałabym zaciekawić Was formą dekoracji ściennej, jaką są obrazy na płótnie.


OD RENESANSU DO WSPÓŁCZESNOŚCI

Tego typu obrazy znane są już od dawna. Płótno upowszechniło się w już renesansie. Słynni malarze tworzyli swoje dzieła na płótnach właśnie. Ich malunki są warte teraz miliony, więc raczej przeciętny człowiek nie powiesi sobie na korytarzu Damy z łasiczką. Współcześni artyści również się cenią. Nie ma się co dziwić, bo namalowanie obrazu to mnóstwo pracy. Na szczęście po naszej stronie stoi nowoczesna technologia, dzięki której możemy kupić w dobrej cenie piękny obraz na płótnie. Żeby było jeszcze ciekawiej, to obraz ten może być z wybranym przez nas zdjęciem. Teraz na płótnie może pojawić się nasze dziecko, rodzina, pies, kot czy chomik - co się komu podoba. To wszystko jest możliwe dzięki cyfrowemu nadrukowi na płótnie. 

NOWOCZESNOŚĆ I TECHNOLOGIA

Obraz na płótnie to doskonała dekoracja do domu. Z jednej strony jest nowoczesna (cyfrowy nadruk), z drugiej ma coś z tradycji (płótno właśnie). Dowolny nadruk daje nieograniczoną możliwość personalizacji obrazu. Technika cyfrowa pozwala na idealne odwzorowanie kolorów. Mamy też do wyboru szereg rozmiarów obrazu na płótnie - od całkiem malutkich po olbrzymy. I znowu - co się komu podoba.


BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

Aby kupić fotoobrazy z własnym nadrukiem nie trzeba nawet wychodzić z domu. Wystarczy zajrzeć na stronę www.galeriadruku.com.pl i złożyć zamówienie. Cały proces przebiega szybko i sprawnie. Możemy zdecydować się albo na obraz z własną fotografią albo na jednej z wielu gotowych motywów. Firma GaleriaDruku.com.pl zajmuje się produkcją obrazów już od ponad 5 lat, więc mamy pewność, że zamówiony produkt będzie dobrze przygotowany i zagwarantuje wysoką jakość.

Dodatkowo, jeśli złożycie zamówienie do 23 czerwca to możecie skorzystać z 10% rabatu na hasło "DLATATY".

POMYSŁY NA WNĘTRZE

Obraz na płótnie możemy powiesić właściwie wszędzie. Niemniej jednak istnieją miejsca w domu, gdzie konkretny obraz będzie taką kropką nad i. Przyjrzyjmy się bliżej kilku z nich.

* KUCHNIA - bardzo fajnym motywem na obraz do kuchni są oczywiście te o tematyce kulinarnej. Warto jednak podejść do tego nieco oryginalniej. Niech na obrazie znajdzie się obrys świni, krowy czy kury z wyrysowanymi częściami ciała. Oczywiście taki wzór raczej nie przemówi do wegan, więc w tym przypadku może na obraz wrzucić kolaż z ulubionymi warzywami, każde podpisane ładną czcionką. Wiecie o co chodzi.

* SALON - to pokój przeznaczony do relaksu i spotkań z bliskimi. Obraz umieszczony w salonie może więc perfekcyjnie nawiązywać do rodzinnych czy przyjacielskich relacji. Rodzinne zdjęcie wydrukowane na płótnie będzie pasowało jak ulał.

* PRZEDPOKÓJ - tu skupimy się na powitaniach. Przedpokój to najczęściej pierwsze pomieszczenie jakie widzimy po wejściu do domu. Dlatego też, warto w przedpokoju umieścić obraz, który będzie nas niejako witał. Może to być klasyczne "Dzień dobry" albo zabawne powitanie w stylu "Cześć, co słychać, zdejmij buty, załóż kapcie".

* SYPIALNIA - w tym w pokoju z pewnością sprawdzi się obraz "życzący" nam słodkich snów. Chodzi tutaj o wszelkie wzory o tematyce związanej ze spaniem - od zdjęcia księżyca po napisy w stylu "Always kiss me goodnight".

* JADALNIA - pobudź kubki smakowe i zawieś w jadalni obraz z czymś pysznym. Może obraz z pucharkiem lodów udekorowanych owocami albo z ulubioną potrawą? Aż ślinka cieknie na samą myśl.

Ile ludzi, tyle możliwości. Obrazy na płótnie to naprawdę rewelacyjny pomysł na dekorację. Są nie tylko piękne, ale też trwałe. Jestem pewna, że na jednym się nie skończy. Ale podobno tak to już jest z obrazami - jak się kupi jeden to potem kuszą kolejne.


Macie obrazy na płótnach w Waszych domach? Jakie motywy na nich królują?
Komentarze

 1. Moi rodzice mają obrazy na płótnach, ja jeszcze się swoich nie dorobiłam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. obraz na płótnie z naszego zdjęcia podarowałam kiedyś swojemu chłopakowi. to doskonały pomysł na prezent

  OdpowiedzUsuń
 3. Ładnie wyglądają takie obrazy Ale ja wolę sama coś zmalować ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. ja mam taki obraz z pleneru ślubnego u mnie w pokoju :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Zapoznaj się z Polityką prywatności.