Sezon weselny: garnitur szyty na miarę


Sezon weselny w pełni. My kobiety, jak zawsze mamy dylemat jaką sukienkę kupić na taką okazję - jaki kolor, jaki fason. Jeszcze większy problem robi się, gdy w sezonie czeka nas kilka wesel - przecież nie pójdziemy na każde w tej samej sukience. Wydaje się, że mężczyźni w wyborze stroju na wesele mają znacznie łatwiej. Zakładają garnitur i gotowe. No tak, ale garnitur też trzeba wybrać. Znam wielu mężczyzn, którzy nie lubią chodzić w garniturach. Mówią, że czują się w nich niekomfortowo. A to zbyt luźna marynarka, a to workowate spodnie, a to jeszcze inne problemy. Część mężczyzn uważa się za niewymiarowych. Dlaczego? Przymierzając w sklepie różne rozmiary garniturów jeden rozmiar jest za mały, drugi za duży. Przydałby się taki po środku, po prostu pasujący. Poza tym mężczyźni są wybredni, czasami nawet bardziej niż kobiety. Nie spodoba im się kolor, bo zamiast czarnego woleliby granatowy. Nie spodoba się krój, bo za luźny, za dopasowany. Kiedyś będąc w jednym ze sklepów z m.in. garniturami, jeden mężczyzna chyba z pół godziny blokował przymierzalnie, bo żaden garnitur nie zadowalał go do końca. Na szczęście jest rozwiązanie tych wszystkich męskich dylematów odnośnie wyboru garnituru - i tych dotyczących samego wyglądu stroju, jak i wygody jego noszenia. Rozwiązanie to garnitur szyty na miarę. Metoda popularna lata temu, potem odeszła do lamusa za sprawą wszechobecnych sieciówek. Niemniej jednak znowu staje się coraz bardziej popularna. Nic dziwnego, bo garnitur uszyty na miarę będzie idealnie leżał i pozwoli czuć się naprawdę komfortowo. Usługę szycia garniturów na miarę oferuje firma Ramallo. Przyjrzyjmy się zatem zaletom garniturów szytych na miarę, tym mniej i bardziej oczywistym atutom:

#INDYWIDUALNE DOPASOWANIE DO SYLWETKI - garnitur uszyty na miarę będzie odpowiednio okalał sylwetkę. Ukryje mankamenty figury, a wyeksponuje atuty.

#WYGODA NOSZENIA - aspektem wiążącym się z samym dopasowaniem do sylwetki jest wygoda noszenia garnituru. Jako, że ten będzie dobrany do konkretnego mężczyzny, do konkretnej figury to z pewnością komfort jego noszenia będzie wysoki.

#PERSONALIZACJA - ilość guzików, ilość kieszeni, kolor i wzór podszewki, kolor wierzchniego materiału... wszystko to można dobrać indywidualnie w garniturze szytym na miarę. To dobra opcja zwłaszcza dla wybrednych mężczyzn - w końcu wszystko będą mogli sobie dopasować według swojego gustu i uznania.

Jak widzicie, zdecydowanie się na zakup garnituru szytego na miarę to dobry wybór. Garnitur przydaje się mężczyznom na wiele okazji, warto więc mieć taki niezawodny.


Komentarze

  1. Garnitur pasuje facetowi do wielu okazji, często faceci chodzą w jakimś parę lat, więc taki, szyty na miarę wydaje się być dobrym i rozsądnym pomysłem :D

    OdpowiedzUsuń
  2. jeju jakie śliczne garnituryyy :3

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Zapoznaj się z Polityką prywatności.