Avon Pure - świeży zapach na co dzień


Dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami moją opinią o jednym z moich aktualnych ulubieńców zapachowych na co dzień. O zapachu uniwersalnym, który nadaje się na każdą porę roku. Ten zapach to woda toaletowa Avon Pure.


W nutach głowy obecne są: biała herbata, brzoskwinia i frezja. Serce zapachu tworzy kwiatowa kompozycja łącząca grzebień północny, konwalię i wiciokrzew. Wszystko oparte jest na ciepłej bazie z nutą słodyczy w tle, składającej się z białego piżma, drzewa sandałowego i wanilii. Avon Pure to mieszanka świeża, kwiatowa, ale takim otulającym polotem. Zapach tej wody toaletowej jest intensywny i wyraźny. Trwałość jest przeciętna. Avon Pure na skórze utrzymuje się przez kilka godzin, a na ubraniach znacznie dłużej. Ja lubię w ciągu dnia powtórzyć aplikację ze 2-3 razy. Z racji wspominanej wyżej intensywności, wystarczy kilka psiknięć w strategicznych miejscach, aby aromat był dobrze wyczuwalny. Buteleczka perfum Avon Pure ma pojemność 50 ml, co według mnie jest optymalną opcją aby cieszyć się zapachem przez dłuższy czas. Flakonik jest prosty i stonowany, wręcz minimalistyczny. Osobiście wolę bardziej ozdobne opakowania, ale w tym przypadku buteleczka dobrze odzwierciedla nazwę zapachu (ang. pure - czysty). Poza tym, standardowy kształt flakonika super sprawdza się w transporcie. Korek trzyma się mocno, więc nie trzeba martwić się o niekontrolowane psikanie podczas właśnie transportowania. Cenowo woda toaletowa Pure wypada bardzo przyjemnie. Cena regularna nie jest wysoka, a dodatkowo zapach często jest w promocji. Można go kupić np. w drogerii internetowej iperfumy.pl


Moim zdaniem ta woda toaletowa jest świetnym wyborem na co dzień. Świeżość podbita ciepłą bazą rewelacyjnie sprawdza się za dnia, ale w razie czego nada się też na wieczór. Avon Pure to kompozycja uniwersalna, intensywna, jednak nieprzytłaczająca. Muszę przyznać, że ja jakoś wyjątkowo długo broniłam się przed tym zapachem. Nie żałuję, że w końcu się zdecydowałam, ponieważ to naprawdę udana kompozycja. Polecam i Wam.


Znacie tą wodę toaletową? Lubicie zapachy marki Avon?

Komentarze

Zapoznaj się z Polityką prywatności.