Promocja na kolorówkę w Rossmannie wrzesień 2019 - od kiedy do kiedy, nowe zasady

We wrześniu drogeria Rossmann szykuje dla nas kolejną odsłonę promocji na kosmetyki kolorowe. Wszyscy czekaliśmy na -55%, a tymczasem okazuje się, że zupełnie zmieniły się zasady promocji. Już spieszę do Was z info o terminach i nowymi zasadami.Od kiedy do kiedy


Promocja na kolorówkę we wrześniu 2019 będzie trwała aż dwa tygodnie. Rozpocznie się 16.09 i potrwa do 30.09.


Kto może skorzystać z promocji


Pierwsza zmiana pojawia się już tutaj. Wcześniej tego typu promocja była skierowana tylko do członków Klubu Rossmann. Teraz z promocji może skorzystać każdy klient Rossmanna. Nie trzeba posiadać karty Klubu Rossmann. Jednak pojawiło się info, że i tak warto posiadać tą kartę podczas promocji bo można otrzymać niespodziankę przy kasie.


Zasady promocji 


1) Nie będzie już rabatu -55%, lecz indywidualne zniżki na różne produkty oraz marki makijażowe. Zniżki będą w wysokościach 40, 50, 60 i 70%. Mają pojawić się też oferty 1+1, czyli kupujemy jeden produkt, a drugi możemy wziąć gratis.  

2) Do tej pory trzeba było kupić minimum trzy produkty, żeby móc skorzystać z promocji. Teraz pojawiła się zmiana i wystarczy kupić nawet jeden produkt. Oprócz tego promocja obowiązuje też gdy chcemy kupić kilka takich samych produktów. 


Dopłata za torbę przy zamówieniu online


Na koniec jeszcze info niezwiązane bezpośrednio z promocją, dotyczące zamówień przez Internet lub w aplikacji. Otóż od 1 września do takich zamówień będzie doliczane 0,50 zł za torbę, do której pakowane jest zamówienie. Wiem, że podczas promocji na kolorówkę sporo osób będzie chciało zrobić zamówienie online z odbiorem w drogerii, więc warto wiedzieć o takiej dopłacie. Wydaje mi się, że wynika ona ze zmian w ustawie o opakowaniach (teraz niemalże za każdą foliówkę trzeba zapłacić, nawet za te cieńsze).


Tak oto prezentuje się nowa odsłona promocji na kosmetyki kolorowe w Rossamnnie. Ja jestem nastawiona do niej dość sceptycznie, ponieważ skoro nie wiemy czy rabat na dany produkt wyniesie 40 czy więcej procent, to trudniej zrobić sobie listę zakupów. Zobaczymy jak to wyjdzie w trakcie promocji.


Jestem ciekawa co sądzicie o nowej odsłonie promocji na kolorówkę w Rossmannie. Podobają Wam się nowe zasady czy uważacie, że poprzednie były lepsze?

Komentarze

 1. Nie wiedziałam o tych zmianach.
  Chciałabym jednak wcześniej wiedzieć na jaki rabat mogę liczyć, a nie dopiero przy kasie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja i tak rzadko korzystam z takich promocji, ale jeśli ktoś ma ochotę na duże zakupy, to może skorzystać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno fajnie, że każdy może skorzystać i że wystarczy kupić tylko jedną rzecz a z drugiej tak nie do końca jest to wszystko jasne...

  OdpowiedzUsuń
 4. Zaczekam aż się pojawi promocja i zobaczę jakie będą ceny. W sumie nie mam żadnych potrzeb jeśli chodzi o kolorówkę..No ale może coś wpadnie mi w oko..

  OdpowiedzUsuń
 5. ja tam akurat nic nie potrzebuję, ale zmiany w sumie nie są złe ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Podoba mi się zmiana, że można kupić 1 produkt zamiast 3 i że można kupować te same kosmetyki :D Tylko... Jeszcze nie wiem, czy z tej promocji skorzystam tym razem. W zasadzie niczego nie potrzebuję ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Zapoznaj się z Polityką prywatności.