Prezent na Walentynki - personalizowana biżuteria z GetNamenecklace.com

Za miesiąc Walentynki. To święto, które z przyjemnością obchodzą zakochani. Mówi się, że miłość powinno się celebrować na co dzień, a nie tylko okazjonalnie. Oczywiście to prawda, ale Walentynki to fajny dzień na szczególne docenienie drugiej połówki i podarowanie jej czegoś od serca. W dzisiejszym wpisie przychodzę do Was z pomysłem na spersonalizowany prezent z okazji Walentynek. Myślę, że przeznaczony bardziej dla kobiet, ale z drugiej strony nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wręczyć go też mężczyźnie. Tym prezentem jest oryginalna biżuteria ze sklepu GetNamenecklace.com.źródło: Getnamenecklace.com source
 

Personalizowana biżuteria z GetNamenecklace


Jakiś czas temu pisałam już o tym sklepie, ale bardziej w kontekście przeglądu asortymentu. Jeszcze raz, ku przypomnieniu. W sklepie GetnameNecklace znajdziemy ciekawą, nietypową biżuterię personalizowaną. Do wyboru są naszyjniki, bransoletki, pierścionki i kolczyki. Dostępne są też biżuteryjne breloczki do kluczy. To co w szczególności zasługuje na uwagę, to personalizacja biżuterii za pomocą kamieni birthstone. Tych jest dwanaście rodzajów i odpowiadają one dwunastu miesiącom w roku. Mają one przynosić szczęście osobie, która je nosi (wybieramy kamień zgodny z miesiącem urodzenia danej osoby). W asortymencie są też takie "klasyczne" personalizacje: grawery imion, biżuteria z inicjałami. 

Urocze naszyjniki


Naszyjnik na prezent to zawsze dobry wybór. Myślę, że każda kobieta lubi ten element biżuterii, więc naszyjniki (cute necklaces) to uniwersalny podarunek.  Może to być naszyjnik np. z imieniem ukochanej lub pary, pierwszą literą imienia - inicjałem (getnamenecklace pendant), z serduszkiem z grawerem i/lub kamieniami birthstone.

Pierścionki, bransoletki i kolczyki


Poza naszyjnikami można wybrać też personalizowany pierścionek, bransoletkę czy kolczyki. Dobrym pomysłem przy nieco większym budżecie jest stworzenie zestawu. Aktualnie trwa walentynkowa promocja, toteż część asortymentu można dorwać w okazyjnych cenach. Miłość niejedno ma imię


Znam sporo dziewczyn, które są singielkami i miłość przelewają na swoje zwierzęta. Dla nich też coś fajnego jest w asortymencie GetNamenecklace, chociaż prezent w imieniu czworonoga muszą zrobić sobie same :) Spójrzcie na kolaż powyżej, jaką piękną biżuterię oznajmiającą miłość do swojego futrzanego pupila można dostać w tym sklepie. Mnie szczególnie zauroczył naszyjnik z wizerunkiem ukochanego zwierzaka zrobionym na podstawie jego zdjęcia (można wybrać też breloczek w takim stylu). 


Obchodzicie Walentynki? A jeśli tak, to czy macie już pomysł na prezent dla swojej drugiej połówki? Podoba Wam się taka personalizowana biżuteria?


Brak komentarzy:

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Obsługiwane przez usługę Blogger.