7 października 2015

Torebka drew bag - torebkowy hit sezonu

Średniej wielkości torebka o niebanalnym półokrągłym kształcie na złotym łańcuszku skradła moje serce od pierwszego zobaczenia. Prezentuje się doskonale i pasuje zarówno do luźnych, codziennych zestawień, jak i bardziej oficjalnych, eleganckich.


źródło: www.mytheresa.com
 
Oryginał jest marki Chloe (kosztuje około 1000$), ale na rynku pojawiło się już mnóstwo odpowiedników tej torebki w przeróżnych kolorach i przystępnych dla przeciętnej osoby cenach. Żeby było mnie stać na oryginał to chyba musiałabym wziąć kredyt. Na szczęście teraz banki nie udzielają już kredytów we frankach szwajcarskich, więc może nie byłby to najgorszy pomysł. Jeśli jednak pokusiliście się kiedyś o kredyt we frankach na jakiś cel i macie problem z jego spłatą z racji wahań kursów walutowych to warto zapoznać się ze stroną http://www.franki.biz/.

Na pewno tej jesieni skuszę się na którąś z tych torebek. Waham się pomiędzy klasyczną czernią a pudrowym różem. Najchętniej przygarnęłabym wszystkie kolory. 

Ten model torebki (w kilku wersjach np. z dodatkową rączką lub bez) to tegoroczny jesienny hit. Część sieciówek już ma odpowiednik Chloe drew bag w swojej ofercie. Mam nadzieję, że wkrótce i ja stanę się posiadaczką takiej torebki.


Podoba Wam się taki model torebki? A może wręcz przeciwnie?

 

 

16 komentarzy

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Staram się odwiedzać wszystkich komentujących. Możesz zostawić w komentarzu adres swojego bloga - będzie mi łatwiej na niego trafić :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...