Świetny żel pod prysznic na upały dla mężczyzn - Oriflame Discover New Zealand Journey


Latem, podczas upalnych dni żele pod prysznic schodzą błyskawicznie. Wtedy to udaje mi się wypróbować sporo nowości. Podobnie ma mój mąż, któremu to podrzucam ciągle coś nowego z tej kategorii. W ostatnim czasie wypróbował żel pod prysznic Oriflame Discover New Zealand Journey. To jeden z wariantów serii Discover skierowanych do mężczyzn. 


Żel umieszczony jest w smukłej butelce charakterystycznej dla serii Discover. Butelka ma pojemność 250 ml. Szata graficzna kosmetyku utrzymana jest w odcieniach niebieskiego z dodatkiem zieleni. Konsystencja produktu też jest niebieska. Jest ona średniej gęstości i dobrze się pieni. Żel nie wysusza skóry. Nie pozostawia na niej żadnej warstwy. Kosmetyk ma orzeźwiający zapach, który podczas upałów sprawdza się wyśmienicie. Żel Discover New Zealand Journey pachnie limonkami, ale w połączeniu z taką typową męską nutą. Aromat utrzymuje się na skórze po myciu jeszcze przez dłuższą chwilę. Jest naprawdę bardzo przyjemny i na lato jak znalazł. Wydajność kosmetyku jest przeciętna. Warto go wypróbować. Lubicie żele pod prysznic z serii Discover z Oriflame? 

Brak komentarzy:

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Obsługiwane przez usługę Blogger.