Kasetony reklamowe podświetlane - ciekawy sposób na reklamę firmy

Założenie firmy w obecnych czasach jest bardzo szybkie i łatwe. Na dobrą sprawę można wszystko załatwić w jednym okienku. Dlatego też firm pojawia się coraz więcej. Wiele osób chce po prostu spróbować, czy własny biznes faktycznie będzie dobrym rozwiązaniem dla nich. Warto wiedzieć, że nawet najlepszy biznes początkowo może nie cieszyć się zainteresowaniem potencjalnych klientów. Trzeba ich do siebie jakoś przyciągnąć. Trzeba stworzyć dobrą reklamę i zadbać o wizerunek marki.

Warto rozplanować to i przemyśleć jeszcze przed otwarciem działalności. Logo, kolorystyka, elementy charakterystyczne - to wszystko będzie zapadało w pamięć klientom, więc dobrze żeby było dopracowane od samego początku.

Tworząc elementy reklamowe marki warto stawiać na jakość. Nawet taki banał jak wizytówki można przygotować na papierze premium, który swoją fakturą będzie zwracał uwagę. Bardzo ważna jest też forma logo, które umieszcza się nad wejściem do danego lokalu.

Ciekawym rozwiązaniem, po które sięga coraz więcej firm są kasetony podświetlane reklamowe. Do ich podświetlania wykorzystywane są diody LED, które zapewniają dobrą widoczność, a jednocześnie nie są drogie w utrzymaniu. Reklama z wykorzystaniem kasetonów reklamowych wygląda gustownie i nie jest nachalna.


przykłady kasetonów świetlnych z realizacji firmy warMAX

Kasetony reklamowe świetlne mogą być podświetlane cały czas lub w określonym czasie. Możliwość regulacji czasu podświetlania to super rozwiązanie pozwalające firmom na oszczędności. W końcu, gdy dany lokal jest nieczynny to nie musi być podświetlane jego logo. 

Reklama w formie kasetonów świetlnych może być wykonana w różnych rozmiarach i kształtach. Daje to duże pole manewru. Poza tym podświetlany może być sam napis lub całe logo dookoła

Kasetony mogą być zrobione z płyty kompozytowej dibond, z aluminium z licem z vinylu lub z aluminium z licem z plexi


Co sądzicie o takiej formie reklamy firmy? A może sami korzystacie z takiego rozwiązania?


Komentarze

Prześlij komentarz

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Zapoznaj się z Polityką prywatności.