Recenzja: odświeżający antybakteryjny żel do rąk Joanna


W tym roku, w ciągu kilku ostatnich miesięcy większość z nas zużyło chyba więcej produktów antybakteryjnych, niż przez całe swoje dotychczasowe życie. Teraz, gdy emocje związane z pandemią koronawirusa trochę zmalały, to nie robimy łapczywych zapasów wszelkich preparatów do dezynfekcji. Jednak wciąż trzeba pamiętać o regularnym dezynfekowaniu rąk, przedmiotów i powierzchni, z którymi mamy styczność. Był czas kiedy kupienie jakiekolwiek żelu antybakteryjnego graniczyło z cudem. Teraz są dostępne w sklepach w różnych wariantach, więc można trochę powybrzydzać i wybrać produkt, który nie tylko będzie skuteczny, ale także będzie np. miał ładny zapach. W dzisiejszym wpisie chciałabym przybliżyć Wam żel antybakteryjny, który jest nowością w ofercie marki Joanna. Jakiś czas temu pisałam też o chusteczkach antybakteryjnych tej firmy - o tutaj.


Żel umieszczony jest w butelce o pojemności 300 ml z pompką. Butelka ma fajny, stabilny kształt. Pompka nie zacina się, działa bez zarzutu. Można ją zablokować przekręcając w bok. Konsystencja żelu jest średniej gęstości. Kosmetyk ma przyjemny zapach - tropikalny. Po użyciu zapach przez dłuższą chwilę utrzymuje się na skórze dłoni. Jest to typowy żel antybakteryjny z zawartością alkoholu 70%. Skutecznie dezynfekuje i odświeża dłonie. Szybko się wchłania i nie pozostawia klejącej warstwy. Jest wydajny. Dobrze mieć w domu opakowanie tego żelu, bo sprawdza się naprawdę super. Działa jak należy, ma ładny zapach i wygodne opakowanie z pompką.

Butelka żelu kosztuje ok. 20 zł. Można go kupić online w sklepie marki Joanna. To nowość, więc nie wiem gdzie już można kupić go stacjonarnie, ale np. w SuperPharm dostępny jest w wersji 100 ml.Pamiętacie o dezynfekcji dłoni? Czym kierujecie się przy wyborze żelu antybakteryjnego?


You can find cheap soccer jerseys at www.uusoccer.ru.

Komentarze

 1. Staram się zawsze pamiętać o dezynfekcji dłoni :) Tego żelu jeszcze nie miałam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam tego żelu ale markę znam i lubię :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pamiętam o dezynfekcji dłoni, ale co do żelu to wybieram pierwszy lepszy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Takiego żelu z Joanny jeszcze nie miałam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dobrze że ma ładny zapach,bo niektóre strasznie śmierdzą alkoholem.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja myję zwykłym mydłem w płynie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie miałam jeszcze styczności z tym żelem, przyznam, że już mam dość tej dezynfekcji :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja myję ręce często, nie dezynfekuję ich w domu. W pracy też rzadko się zdarza, bo i tak pracuję w rękawiczkach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja w domu dezynfekuję tylko po powrocie skądś :) ale poza domem żel czy inny dezynfekator musi być :)

   Usuń

Prześlij komentarz

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Zapoznaj się z Polityką prywatności.