Tołpa - peeling pod prysznic, nawilżona skóra

Peeling to kosmetyk, którego nie może zabraknąć w mojej kosmetyczce. Tyczy się to zarówno peelingów do twarzy, jak i tych do ciała. Najbardziej lubię peelingi bazujące na zmielonych pestkach moreli czy zmielonych łupinach orzecha włoskiego. Dzisiaj zapraszam Was do poczytania o jednym z peelingów, które miałam okazję wypróbować w ostatnim czasie. Jest to produkt marki Tołpa z serii Specialist. - peeling pod prysznic, nawilżona skóra, 100% zadania: odnawia, wygładza, 2% naturalnych drobinek peelingujących.


Produkt posiada żelową konsystencję, średniej gęstości z mnóstwem zatopionych drobinek peelingujących (zmielone pestki moreli oraz perlit, który przeważa w kosmetyku). Drobinki są ostre, dzięki czemu z łatwością usuwają z ciała martwy naskórek, aczkolwiek trzeba je mocniej docisnąć ręką do skóry, bo są bardzo małe. Po wykonaniu peelingu kosmetykiem Tołpy skóra staje się gładka i bardziej promienna. Kosmetyk pozostawia na skórze delikatną warstwę nawilżającą. Peeling jest wydajny. Na jedno użycie na całe ciało wystarczają około 2 łyżki kosmetyku. Zapach produktu jest przyjemny, owocowy. Peeling umieszczono w miękkiej tubce zamykanej na zatrzask. To higieniczne rozwiązanie, ale nie do końca praktyczne - przy ostatnich użyciach trzeba będzie rozciąć tubkę, aby wydobyć resztki. Niemniej jednak tubka przez większość użyć jest wygodną formą opakowania. Skład produktu jest zadowalający, złożony w większości z naturalnych substancji.


Bardzo fajnie używa mi się tego peelingu i śmiało mogę go Wam polecić. Peeling kosztuje ok. 16 zł/200 ml i można go kupić np. w sklepie online marki Tołpa.


Poza stosowaniem domowych peelingów warto co jakiś czas zafundować sobie peeling w gabinecie kosmetycznym http://www.esteti-med.pl/. Na uwagę zasługują zwłaszcza peelingi chemiczne przy użyciu kwasów. Nie powinno się ich wykonywać latem (z racji dużego promieniowania słonecznego), więc teraz jest ostatni dzwonek na przeprowadzenie takiego peelingu. Wygładzona skóra będzie równomiernie się opalała, a substancje z kosmetyków będą lepiej się wchłaniały.

Lubicie kosmetyki Tołpa? Mieliście już okazję używać tego peelingu?


Komentarze

Prześlij komentarz

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Zapoznaj się z Polityką prywatności.