Letnie inspiracje na dobry początek tygodnia

Zapowiada się upalny tydzień. Mam nadzieję, że poza pracą czy nauką znajdziecie chwilę na wypoczynek na świeżym powietrzu. Na dobry początek tygodnia przychodzę do Was z garścią letnich inspiracji wyszukanych w sieci. Już dawno nie było takiego wpisu, więc zapraszam.

Na koniec jeszcze kilka zdjęć z chwytliwymi napisami stanowiącymi reklamę dla kawiarni czy lokali oferujących jedzenie. Przyznajcie sami, że ustawione przed wejściem tablice tego typu faktycznie zachęcają do zajrzenia do danej miejscówki. Oprócz zabawnych napisów można umieścić na nich np. menu dnia. Ja pracując w jednym z krakowskich barów parę lat wstecz codziennie rano wypisywałam na takiej tablicy dania dnia wraz z ich cenami. Sporo ludzi decydowało się zajrzeć do lokalu właśnie za sprawą tej reklamy. Fachowa nazwa tego typu tablicy to potykacz drewniany. Nie jest to drogi gadżet, więc wiele lokali może sobie na niego pozwolić. Za to plusem jest duża mobilność - po prostu możemy go postawić gdzie nam pasuje i w razie potrzeby przenieść. Dajcie znać, czy widzieliście kiedyś takie tablice przy knajpach, kawiarniach czy nawet sklepach w swoich miejscowościach.
Lubicie przeglądać inspiracje? Na jakich stronach najczęściej ich szukacie?

Komentarze

 1. Uwielbiam oglądać takie inspiracje

  OdpowiedzUsuń
 2. jeszcze nie dawno nie miałam pojęcia, że potykacz nazywa się połykacz :) te drewniane są bardzo fajne

  OdpowiedzUsuń
 3. Zrobilo sie bardzo letnio, uwielbiam takie inspiracje :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiele razy widziałam tę tablice,a te na zdjęciach są bardzo fajne.A co do letnich inspiracji to są świetne

  OdpowiedzUsuń
 5. Torebki bardzo mi się podobają:) Lubię tego typu posty:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajne inspiracje na lato :) Ja najczęściej inspiracji szukam na Pintreście :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz śmiało, odpowiem pod Twoim komentarzem :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Zapoznaj się z Polityką prywatności.